Chorea Korniag spektakl
Strona główna / Aktualności / Spektakl "Z drugiej strony" w Łodzi

Spektakl "Z drugiej strony" w Łodzi

miejsce i czas
04-05.10.2014
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi | Spektakl

Zapraszamy na pokaz spektaklu "Z drugiej strony" w wykonaniu KORNIAG Theater i Teatru CHOREAna scenie Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi.

data: 04.10.2014 / sobota

godzina: 20:00
data: 05.10.2014 / niedziela

godzina: 19:00
miejsce: scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
informacje / rezerwacja miejsc: chorea.warsztaty@gmail com

 

W centrum zamysłu reżyserskiego znajduje się badanie pojęcia granicy. To spektakl o granicach, które są silniejsze od przeszkód fizycznych i terytorialnych. O granicach, które trudno zmienić, pokonać, zniszczyć. O granicach, które ograniczają człowieka. W jego myślach, czynach i pragnieniach.

 

Dom, miasto, kraj, świat - wszystko ma swoje granice. Co się dzieje z człowiekiem, człowiek, który trafia z zwykłego "tu i teraz" w nowe, obce miejsce? Jak my się zachowujemy w stosunku do Drugiego? Budujemy komunikację opartą na otwartości czy uzurpacji granic? Gdzie przebiega granica między publicznym i prywatnym? Między lokalnym a globalnym? ...Normalnym a dziwnym? Wolnością a więzieniem? Wojną i pokojem? Duszą i ciałem? Cielesnością i wzniosłością?

 

Reżyseria: Ewgienij Korniag
Scenografia: Tatiana Niersisian
Oprawa muzyczna: Ewgienij Korniag, Kuba Pałys
Produkcja: Teatr CHOREA/Korniag Theater
Obsada: Joanna Chmielecka, Anna Gaspadaryk, Julia Jakubowska, Milena Kranik, Małgorzata Lipczyńska, Dorota Porowska, Janusz Adam Biedrzycki, Kuba Krzewiński, Maksim Szyszko
Premiera 25 sierpnia 2014, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki

 

 

Spektakl "Z drugiej strony" współfinansowany jest przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, w ramach konkursu "Wspólne działania polsko-białoruskie 2014".

 

Archiwum

poprzednie aktualności

teatrCHOREA logooo

Podsumowanie sezonu 2013/2014

miejsce i czas
30.09.2014
Teatr CHOREA | Projekt

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem naszej działalności w minionym sezonie teatralnym. Poniżej znajdziecie informacje o wszystkich premierach, wyjazdach, nagrodach i prezentacjach naszych spektakli.

korniag

Warsztaty Master Class w Teatrze CHOREA

miejsce i czas
29.09-01.10.2014
Fabryka Sztuki | Warsztat

Zapraszamy na serię mistrzowskich warsztatów teatralnych, prowadzonych przez Tomasza Rodowicza i  Ewgenija Korniaga, w ramach projektu "Wspólne działania polsko-białoruskie 2014".

uwaga logokolor

Projekt "Uwaga Człowiek! Napięcia Miasta" laureatem Srebrnego Pierścienia

miejsce i czas
18.09.2014
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi | Projekt

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że laureatem Srebrnego Pierścienia - nagrody Dyrektora Wydziału Kultury w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi została Fabryka Sztuki w Łodzi, za projekt artystyczno-edukacyjny „Uwaga człowiek! Napięcia Miasta".