lstpd
Strona główna / Aktualności / Listopadowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki

Listopadowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki

miejsce i czas
03-30.11.2018
Fabryka Sztuki w Łodzi | Warsztat

W listopadzie zapraszamy do Fabryki Sztuki w Łodzi na cykl świetnych Twórczych Warsztatów dla każdego - dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin.
 

 

OBSERWACJA ULICY - cykliczne teatralne warsztaty miejskie dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

 

UWAGA! WARSZTATY ODWOŁANE!

data: 3 i 24 listopada 2018 (sobota)
godzina: 10:00-13:00
miejsce: sala A_120 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: młodzież od 16 rokużycia i dorośli
czas trwania: 2 x 180 minut
prowadzenie: Dorota Porowska (Teatr CHOREA)
wstęp: 10 zł od uczestnika

 

Chcemy wprowadzić scenariusze pisane przez miasto na deski sceniczne, kolekcjonować sytuacje, schematy zachowań społecznych i przestrzennych, dane liczbowe i statystyczne, przypadki i logikę miasta, przy wykorzystaniu technik służących koncentracji, uważności, na poły medytacyjnych. Tak aby zamknąć ten chaos w uporządkowanej formie, najchętniej jakoś współcześnie zrytualizowanej, przez odniesienie do antycznej idei placów tanecznych zainstalowanych w samym środku miasta.

 

KRAV MAGA - warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 5-9 lat

 

data: 5 i 19 listopada 2018 (poniedziałek)
godzina: 16:15-17:15
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dzieci w wieku 5-9 lat
czas trwania: 60 minut
prowadzenie: Elina Toneva (Teatr CHOREA)
wstęp: 10 zł za dziecko

 

Trening dla dzieci oparty o formy zabawowe: bieganie, gry zadaniowe, tory przeszkód. Nauka bezpiecznych upadków, nauka unikania i rozpoznawania zachowań agresywnych oraz samoobrony. Na warsztaty prosimy o zabranie wygodnego stroju do ćwiczeń fizycznych oraz obuwia sportowego na zmianę.
 

 

ORKIESTRA AGD - warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku 8-15 lat

 

data: 10 listopada 2018 (sobota)
godzina: 11:00-12:30
miejsce: sala A_120 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dzieci w wieku 8-15 lat
czas trwania: 90 minut
prowadzenie: Patryk Zakrocki
wstęp: 10 zł za dziecko

 

Warsztaty Orkiestra AGD - to autorskie zastosowanie metody conduction, czyli dyrygowania znakami - komunikatami w pracy z dziećmi. Warsztat polega na uformowaniu zespołu małych muzyków, wyposażeniu ich w instrumenty, będące odpowiednio wybranymi sprzętami AGD i wprowadzeniu metody kontrolowanej improwizacji. Ten rodzaj pracy edukacyjnej pobudza kreatywność, ośmiela do eksperymentowania, uwrażliwia na dźwięk, a także zapoznaje z zasadami jakimi pracuje się w orkiestrze czy w zespole.

 

WARSZTATY I MAMY- rodzinne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 5-10 lat wraz z opiekunami

 

data: 10 listopada 2018 (sobota)
godzina: 15:00-17:00
miejsce: sala A_120 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dzieci w wieku 5-10 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami
czas trwania: 120 minut
prowadzenie: Jola Królicka
wstęp: 10 zł za dziecko

 

W trakcie warsztatów zespoły tworzą prace plastyczne na zaproponowany temat, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, począwszy od rzeczy z recyklingu (plastikowe butelki, pudła kartonowe, folie, tkaniny), przez tworzywa naturalne (kije, patyki, wiklina), aż po przedmioty codziennego użytku (sitka, lejki, kosze, miotły, łyżki), czy elementy konstrukcyjne (kółka, rury, taśmy, sznurki). Projekty nie wymagają od uczestników wyjątkowych zdolności plastycznych ani manualnych, nie używamy narzędzi (poza nożyczkami). Zajęcia pozwalają dzieciom spojrzeć na zwykłe przedmioty z zupełnie innej perspektywy, uczą twórczgo myślenia oraz dają możliwość stworzenia czegoś niezwykłego wspólnymi siłami, przy czym opiekunowie tylko wspierają działania dzieci. To one są głównymi wykonawcami.

 

SENSOPLASTUSIE - rodzinne warsztaty sensoryczne dla dzieci w wieku 1,5-5 lat wraz z opiekunami

 

data: 14 listopada 2018 (środa)
godzina: 15:00-16:00
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dzieci w wieku 1,5-5 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami
czas trwania: 60 minut
prowadzenie: Magda Gaj-Nowicka / Bergamutka
wstęp: 10 zł za dziecko

 

Zajęcia plastyczno-sensoryczne zakładają wyzwolenie większej swobody twórczej, poprzez stworzenie przestrzeni wspierającej kreatywne pomysły. Istotą zajęć jest możliwość ekspresji na dużych formatach, z wykorzystaniem niestandardowych materiałów oraz technik „brudzących” uczestników i przestrzeń. Rozszerzamy myślenie na temat narzędzi. Pędzlem może być makaron spaghetti, pęk trawy, czy kwiat. Malować można balonami napełnionymi wodą, czy szklanymi kulkami, dopuszczając rolę przypadku i zapoznając się z malarstwem gestu. Zmieniamy wachlarz dotychczas znanych materiałów, z których powstają prace. Do tworzenia wykorzystujemy kolorowe bańki mydlane, czy zabarwione kostki lodu. Farbą może być kisiel, jogurt z barwnikiem spożywczym, czy kasza manna rozsypana na świetlnym stole. W przeciwieństwie do standardowych zajęć plastycznych, uczestnicy warsztatów nie poznają przed rozpoczęciem pracy efektu do jakiego mają dotrzeć. Celem jest proces twórczy, a nie nauka konkretnej techniki. Uczestnicy zajęć wykorzystują dostępne materiały i przestrzeń do realizacji własnych zamierzeń. Podczas warsztatów nie korygujemy „błędów”, np. nierównych linii, nierealnych kolorów, przypadkowych plam. W zajęciach najistotniejszy jest proces twórczy oraz szacunek do dziecięcego skupienia, potrzeb, zainteresowań i pomysłów. Równie ważny jest fakt pracy w grupie, który uczy dzieci uwzględnienia potrzeb i granic innych osób.
 

 

ODYSEJA PERFORMERA - dwudniowe warsztaty performerskie dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

 

data: 23 listopada 2018 (piątek), godzina: 17:00-20:00 
data: 24 listopada 2018 (sobota), godzina: 14:00-17:00
miejsce: sala A_120 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: młodzież od 16 roku życia i dorośli
czas trwania: 2 x 180 minut
prowadzenie: Marta Ryczkowska, Paweł Korbus (Teatr CHOREA)
wstęp: 10 zł od uczestnika za dzień

 

JA / JA / JAŹŃ / dystans / napęd / transgresja

Tematem przewodnim listopadowej odysei będzie jaźń: „ja” jako jądro znaczeń, generator wszystkich sensów i punktów odniesienia. Pojawią się pytania o to, co konstruuje mnie, gdzie jest granica pomiędzy mną a światem, na czym polega transgresyjność „ja” - kiedy i dlaczego się przekształcamy, zrzucamy skórę i dążymy do zmiany. Zastanowimy się także, co sprawia, że rzeczy się dzieją. Skupimy się na popędach i pierwotnych energiach. Lacan mawiał, iż napęd jest zwiastunem znaczącego (The drive is the advent of the signifier).Powoduje wewnętrzną pulsację, która dąży do wyeliminowania napięć i irytacji, zaburzających równowagę. Poszukamy zatem źródeł tej iskry, zastanowimy się, co nami powoduje, w czym tkwią poruszające nami siły, co nas napędza do działania. Przyjrzymy się tym zagadnieniom przez zarówno pryzmat sztuki performance jak i ciała oraz indywidualnych doświadczeń.

 

BLISKO SIEBIE - TAŃCE PRZYTULAŃCE - rodzinne warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami

 

data: 24 listopada 2018 (sobota)
godzina: 11:00-12:00
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 
wiek uczestników: dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami
czas trwania: 60 minut
prowadzenie: Małgorzata Lipczyńska (Teatr CHOREA)
wstęp: 10 zł za dziecko

 

Będziemy się... przytulać. Przytulanie to bliskość, bezpieczeństwo, ukojenie. I dobra zabawa. Będziemy się też turlać, skakać, łaskotać (tylko ci, którzy lubią) i pisać sobie palcem po plecach. Sprawdzimy, w jaki sposób można stać się samolotem, zrobić z taty wóz strażacki a z mamy naleśnika – wszystko poprzez ruch i zabawę. Warsztat zakłada aktywny udział dzieci i opiekunów. Prosimy o zabranie wygodnego stroju i gotowość do fikołków i kontaktu z podłogą! Pod koniec warsztatu planowana jest chwila z książką. 

 

SZKOŁA PEDAGOGÓW KREATYWNOŚCI - cykliczne zajęcia mistrzowskie dla dorosłych - pedagogów, edukatorów, animatorów kultury, nauczycieli i wychowawców

 

data: 23-25 listopada 2018 (piątek-niedziela)
godzina: 16:00-19:00
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dorośli od 18 roku życia - pedagodzy, edukatorzy, animatorzy kultury, nauczyciele i wychowawcy
czas trwania: 3 x 180 minut
prowadzenie: Iga Załęczna (Teatr CHOREA)
wstęp: 15 zł od uczestnika za dzień

UWAGA! Zapisy obowiązują na cały cykl warsztatowy.

 

Terminarz warsztatów

I moduł (dwa zjazdy, 7 warsztatów, każdy warsztat trwa 3 godziny, w godzinach: 16.00-19.00)
- 28, 29, 30 września 2018 (piątek-niedziela)
- 26, 27, 28, 29 października 2018 (piątek-poniedziałek)

II moduł (dwa zjazdy, 7 warsztatów, każdy warsztat trwa 3 godziny, w godzinach: 16.00-19.00)
- 23, 24, 25 listopada 2018 (piątek-niedziela)
- 7, 8, 9, 10 grudnia 2018 (piątek-poniedziałek)

 

Cykl spotkań warsztatowych, których celem jest zwiększenie kompetencji w obszarze metod pracy twórczej i rozwojowej z grupą, dostarczenie wiedzy oraz umiejętności do samodzielnego tworzenia a także realizowania zajęć artystycznych, edukacyjnych, wychowawczych. Biorąc udział w szkoleniu nauczysz się stosować narzędzia technik sztuk performatywnych (teatr, teatr ruchu, performens) w sposób profesjonalny i kompetentny. Zdobędziesz umiejętność uruchamiania oraz wzmacniania postaw twórczych w oparciu o zasady otwartej komunikacji, a także dynamikę procesu rozwoju grupowego. Doświadczysz możliwości pogłębiania oraz przyglądania się procesowi pracy rozwojowej, stosując metody działań artystycznych oraz teatru zaangażowanego społecznie – formy pracy z grupą, której istotą jest świadoma i celowa interwencja prowadząca do zmiany na poziomie zachowań, myśli, emocji. To otwieranie przestrzeni, w której jednostka i grupa uczy się zdolności znajdowania własnych sposobów na opowiedzenie i zaspokojenie potrzeb oraz poprawę społecznego funkcjonowania. Nauczysz się nie tylko swobodnego operowania językiem sztuki, ale również prowadzenia rzetelnej refleksji metodologicznej. Pozwala to na czerpanie z własnych zasobów w sposób kreatywny, planowy i świadomy.

 

Praca opierać się będzie głównie na metodach aktywizujących wykorzystujących techniki teatralne, dramowe, improwizację oraz pracę choreograficzno-ruchową. Szkolenie jest okazją do budowania platformy wymiany doświadczeń i wiedzy wśród uczestników. Przestrzenią „dialogu w działaniu”, czyli wspierania i umożliwiania pracy twórczej, artystycznej, samorozwojowej osób, które na co dzień prowadzą zajęcia w zróżnicowanych grupach, zarówno w kontekście zajęć artystycznych, wychowawczych, jak również opiekuńczych.

 

Program warsztatów składa się z dwóch modułów: 

I moduł - elementy treningu interpersonalnego, pedagogika kreatywności, teatr w edukacji i techniki dramy, dynamika przestrzeni i reżyseria, improwizacja ruchowa, „Elementy abstrakcji T. Kantora” - o budowaniu dramaturgii działania scenicznego.

II moduł - "teatr jako narzędzie zmiany" Teatru Forum jako metoda pracy z grupą. Praktyka doświadczenia realizacji spektaklu metodą teatru zaangażowanego. 

 

Jest to pilotażowy projekt dający możliwość systemowego kształcenia w obszarze edukacji twórczej osób dorosłych. Program skierowany jest szczególnie do edukatorów teatralnych, nauczycieli, animatorów, wychowawców ośrodków opiekuńczych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wymagane jest doświadczenie w prowadzeniu zajęć z grupami (praca wychowawcza, artystyczna, animacyjna, edukacyjna). Zgłoszenie zakłada zgodę na uczestnictwo w pełnym cyklu (14 warsztatów), które realizowane będą od września do grudnia 2018 roku.

 

Iga Załęczna - Animatorka kultury, aktorka, choreografka, reżyserka. Absolwentka Wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła Akademię Praktyk Teatralnych w Gardzienicach (2003) oraz Choreografię i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi (2012). Członkini i współzałożycielka Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA, w którym zrealizowała autorskie projekty teatralne ("Wiatr w sosnach", "Koguty, Borsuki i inne Kozły", "Córka swojej matki", "Isla Cisneros") oraz edukacyjno-artystyczne ("Teatr Forum jako metoda pracy"). Współpracuje z reżyserem Pawłem Passinim, tworząc zespół prowadzonego przez niego teatru Nettheatre oraz grając w jego spektaklach: "Szczeźli", "Drugi pokój", "Tehillim/Psalmy", "Wszystkie rodzaje śmierci", "Turandot", "Kukła.Księga Blasku", "Ala ma sen", "Widma". Bierze udział w niezależnych projektach teatralnych, między innymi: "Vulva" (reż. J.Lewicka, Lublin 2014). Prowadzi warsztaty i szkolenia dla osób pracujących w przestrzeni edukacji artystycznej ("Wertykalne poziomy narracji – czyli jak ugryźć tort?", w ramach festiwalu Dotknij Teatru BIS 2018). Od 2012 roku prowadzi regularne zajęcia w zakresie reżyserii i technik ekspresji scenicznej w Policealnej Szkole Animatorów Kultury we Wrocławiu. W 2015 roku ukończyła kurs Teatru Forum, rozpoczynając samodzielną pracę metodami teatru zaangażowanego. W tym samym roku otrzymała stypendium z ramach Programu Operacyjnego "Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER) - Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego", co wiązało się z dwumiesięcznym pobytem szkoleniowym we Florencji, w Fundacji Fabbrica Europa oraz w Pontederze, w Teatro Era Centro per la Sperimentazione e la Ricerca Teatrale. Zrealizowany projekt zwyciężył w konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukcji: EDUinspiracje 2017. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w latach 2010, 2011, 2017. W ramach przyznanego w 2017 roku stypendium artystycznego zrealizowała projekt: "Teatr Forum - roczny cykl warsztatów i spektakli". Zdobywa też kwalifikacje trenerskie w Szkołe Trenerów Dramy, prowadzonej przez Fundację "Drama Way" w Warszawie.

 

WARSZTATY DRAMY - warsztaty z technik dramy dla dorosłych

 

data: 25 listopada 2018 (niedziela)
godzina: 13:00-15:00
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dorośli od 18 roku życia
czas trwania: 120 minut
prowadzenie: Nikolett Gabri
wstęp: 10 zł od uczestnika

 

Warsztat skierowany do młodzieży i dorosłych, a w szczególności do pedagogów i animatorów kultury. W trakcie warsztatów prezentowane będą techniki dramowe, opowiadane będą historie, na których podstawie grupa wspólnie będzie zastanawiać się nad rozwiązaniami sytuacji niekorzystnych.

 

GAGA - mistrzowskie warsztaty taneczne dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych - tancerzy oraz osób zainteresowanych ruchem

 

UWAGA! Ze względu na niezależne od nas okoliczności (zmiana godzin lotów), jesteśmy zmuszeni przesunąć warsztaty "GAGA" z Natalią Iwaniec, z niedzieli, 30 listopada 2018, w godz. 18:30-21:30, NA PONIEDZIAŁEK, 3 GRUDNIA 2018, W GODZ. 18:30-21:30. Miejsce pozostaje bez zmian: scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi (ul. Tymienieckiego 3). Bardzo prosimy wszystkich uczestników o niezwłoczne potwierdzenie swojego udziału w warsztatach w nowym terminie.

data: 3 grudnia 2018 (poniedziałek)
godzina: 18:30-21:30
miejsce: scena w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: młodzież od 16 roku życia i dorośli - tancerze i osoby zainteresowanych ruchem
prowadzenie: Natalia Iwaniec
czas trwania: 180 minut
wstęp: 15 zł od uczestnika

 

GaGa to język ruchowy Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Aviv (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna zarówno dla tancerzy, jak i dla wszystkich którzy lubią się ruszać.


Jest to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywnością. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas trwania zajęć, co pozwala uczniom na inspirowanie się tym, jak porusza się nauczyciel oraz na spotykanie się z nauczycielem w podobnym punkcie pracy w ruchu.


Wyróżniamy dwa moduły zajęć: GaGa dancers i GaGa people. Zajęcia GaGa dancers trwają 75 minut. Następnie podczas zajęć GaGa people instruktorka poprowadzi warsztat z jej własnego repertuaru oraz improwizacji. 

 

Natalia Iwaniec - certyfikowana nauczycielka GaGa. Absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność: taniec). Uczestniczyła w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder, w Tel Aviv, gdzie uczyła się techniki release oraz repertuaru tej choreografki. Do Izraela przyciągnęła ją GaGa, innowacyjna metoda pracy Ohada Naharina. W ramach pilotażowego projektu GAGA TEACHERS TRAINING uczyła się jej pod okiem pedagogów, tancerzy i byłych tancerzy Batsheva Dance Company, jak również samego Ohada Naharina. Od sierpnia 2012 roku Natalia jest jednym z nielicznych nauczycieli GaGa w Europie. Prowadzi regularne zajęcia w Londynie, oraz podczas licznych festiwali w Polsce i za granicą. W ciągu ostatniego roku, poza intensywną praktyką nauczycielską GaGa, Natalia tańczyła w kilku spektaklach, m.in.: w ramach festiwalu Resolution!2013 w The Place w Londynie, w spektaklu "Pieces of mosaic", w styczniu 2013 roku, a także we Fryburgu, podczas festiwalu Incidase, w spektaklu "Hello Love", w październiku 2013. Obecnie Natalia uczy GaGa i jako tancerka bierze udział w niezależnych projektach zarówno w Polsce jak i za granicą.

Więcej informacji: nataliagaga.weebly.com

 

 

WAŻNE INFORMACJE

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi.

 

Wszystkie warsztaty odbywają się w salach warsztatowych Art_Inkubatora i Fabryki Sztuki w Łodzi. Jeżeli miejsce ulegnie zmianie, będziemy o tym informować uczestników na bieżąco.

 

Opłata za udział w warsztatach rodzinnych i warsztatach dla dzieci wynosi 10 zł za dziecko. 

 

Dorośli, którzy chcą wziąć udział w warsztatach rodzinnych lub warsztatach dla dzieci indywidualnie, dokonują opłaty 10 zł za osobę. 

 

Opłata za udział w warsztatach dla młodzieży i dorosłych wynosi 10 zł za osobę, za dzień.

 

Opłata za udział w warsztatach mistrzowskich wynosi 15 zł za osobę, za dzień.

 

Płatność za udział w warsztatach przyjmujemy wyłącznie gotówką, przed rozpoczęciem wydarzenia.

 

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:
- mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org
- telefonicznie 42 646 88 65 w.30

 

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników (imię i nazwisko, ilość i wiek dzieci i ilość opiekunów).

 

System rezerwacji miejsc zamykamy o godz 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie.

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

 

ResizedImage160160 mkidn          logo wer horyzont zhaslem pl kolor

 

 

Archiwum

poprzednie aktualności

Tomasz Rodowicz fot. Harmony Art www.harmonyart.eu

Rozmowa z Tomaszem Rodowiczem

miejsce i czas
01.11.2018
Miesięcznik "Dialog" | Warsztat

Zachęcamy do lektury rozmowy Piotr Olkusza z Tomaszem Rodowiczem i Katarzyną Knychalską - "Magnaci offu mają po tysiaku" - która ukazała się w listopadowym wydaniu miesięcznika "Dialog".

P1080652

"RetroTEATR" warsztaty dla seniorów

miejsce i czas
25.10-29.11.2018
Teatr CHOREA | Warsztat

Zapraszamy na warsztaty teatralne "RetroTEATR" przeznaczone dla seniorów, skupione na zmysłach i intuicji, prowadzone przez Ewę Marię Wolską i Małgorzatę Lipczyńską.

CHOREA Ciemnoc. To co jest ukryte fot.HaWa MG 0204

Spektakl "Ciemność. To co jest ukryte" w Warszawie

miejsce i czas
22.10.2018
Dom Kultury Kadr w Warszawie | Spektakl

Zapraszamy na spektakl "Ciemność. To co jest ukryte" Teatru CHOREA, w Dom Kultury Kadr w Warszawie, w ramach programu Centrum Sztuki Tańca.