DSC 4595
Strona główna / Aktualności / "Tragedia Jana" zwycięzcą Festiwalu KLAMRA

"Tragedia Jana" zwycięzcą Festiwalu KLAMRA

miejsce i czas
13.04.2019
Alternatywne Spotkania Teatralne w Toruniu | Spektakl

Z dumą informujemy, że spektakl "Tragedia Jana", w reżyserii Waldemara Raźniaka, który Teatr CHOREA stworzył we współpracy z Warszawskim Towarzystwem Scenicznym został zwycięzcą 27 edycji festiwalu Alternatywne Spotkania Teatralne KLAMRA w Toruniu!

 

Ogromnie dziękujemy jury - czyli wspaniałej festiwalowej publiczności.

KLAMRA jest festiwalem teatralnym prezentującym najnowsze i najciekawsze spektakle przygotowane przez najlepsze polskie teatry niezależne. Celem festiwalu jest również pokazanie jak najszerszego spektrum krajowej sceny alternatywnej. Stąd obecność na festiwalu teatrów posługujących się różnorodnym językiem i środkami wyrazu, operujących rozmaitą poetyką i klimatem spektakli.

 

Publiczność wybiera najlepszy spektakl festiwalu. Nagrodzony teatr otrzymuje pamiątkową statuetkę i jest zaproszony na kolejna edycję KLAMRY z nowym przedstawieniem.

 

Więcej informacji o festiwalu: 
http://www.klamra.umk.pl
https://www.facebook.com/ASTklamra/

 

 

 

Archiwum

poprzednie aktualności

A7A6781

Spektakl "Tragedia Jana" w Toruniu

miejsce i czas
11.04.2019
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki "OD NOWA" w Toruniu | Spektakl

Zapraszamy na spektakl "Tragedia Jana" Teatru CHOREA, który odbędzie się na Festiwalu 27. Alternatywne Spotkania Teatralne "KLAMRA 2019" w Toruniu. Spektakl w reżyserii Waldemara Raźniaka stworzony został przez Teatr CHOREA we współpracy z Warszawskim Towarzystwem Scenicznym.

HAWA3984 Edit 1 fot.HaWa

Spektakl "2.0.4.5. Miniopera metafizyczna" w Warszawie

miejsce i czas
09.04.2019
Teatr Dramatyczny w Warszawie | Spektakl

Zapraszamy na spektakl Teatru CHOREA "2.0.4.5. Miniopera metafizyczna", w reżyserii Tomasza Rodowicza, na Festiwalu Warszawskie Spotkania Teatralne, w nurcie "Grotowski Fest", w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

HAWA3840 Edit 3 fot.HaWa

Spektakl "2.0.4.5. Miniopera metafizyczna" w Łodzi

miejsce i czas
08.04.2019
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi | Spektakl

Zapraszamy na pierwszy w tym roku pokaz spektaklu Teatru CHOREA "2.0.4.5. Miniopera metafizyczna", w reżyserii Tomasza Rodowicza, na scenie Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi.