trr 1591994013
Strona główna / Aktualności / Jaki teatr po pandemii?

Jaki teatr po pandemii?

miejsce i czas
14.06.2020
Magazyn Kulturalny "Kalejdoskop" | Spektakl

"Jaki będzie teatr po pandemii, czym będzie dowodził swojej istotności, co w ramach swojej specyfiki i obecności tylko on może oferować? To świetne pytanie – nie znamy odpowiedzi, bo jesteśmy ciągle w środku tej zarazy i teatr na razie dzieje się tylko na tajnych kompletach i online." – mówi Tomasz Rodowicz, szef Teatru CHOREA, w rozmowie z Łukaszem Kaczyńskim, w czerwcowym numerze Magazynu Kulturalnego "Kalejdoskop".

Więcej o artykule

 

Więcej o Magazynie Kulturalnym "Kalejdoskop"

 

 

Archiwum

poprzednie aktualności

chor

"Chorea jako tygiel artystyczny"

miejsce i czas
10.06.2020
Czasopismo "Performer" | Projekt

Zapraszamy do lektury obszernego artykułu, pt. "Stowarzyszenie Teatralne CHOREA jako tygiel artystyczny", poświęconego szeroko pojętej twórczej działalności Teatru CHOREA.

tworcze czerwiec20 miesiac kopia

Czerwcowe Twórcze Warsztaty online

miejsce i czas
04-29.06.2020
Fabryka Sztuki w Łodzi | Warsztat

W czerwcu 2020 zapraszamy na świetne Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki ONLINE! Warsztaty, prowadzone przez wspaniałych instruktorów, przeznaczone są dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Sprawdźcie harmonogram, zanotujcie daty i rezerwujcie czas!

lit v2

Festiwal "Latawiec i trąbka"

miejsce i czas
01.06-30.12.2020
Fabryka Sztuki w Łodzi | Projekt

Od czerwca do grudnia 2020 Fabryka Sztuki w Łodzi zaprasza na Festiwal "Latawiec i trąbka. Przegląd Sztuki dla Dzieci". Festiwal "Latawiec i trąbka" to ciekawe spektakle, koncerty i działania artystyczne skierowane do dzieci - zarówno najmłodszych, jak i trochę starszych, a także do całych rodzin. Chcemy Was zachwycić, wzruszyć, zainspirować. Bo Sztuka jest dla Dzieci!