tworcze listopad20 miesiac
Strona główna / Aktualności / Listopadowe Twórcze Warsztaty online

Listopadowe Twórcze Warsztaty online

miejsce i czas
05-30.11.2020
Fabryka Sztuki w Łodzi | Warsztat

Kochani! W związku z ogłoszeniem nowych zasad bezpieczeństwa - odwołaliśmy stacjonarne listopadowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki. W zamian za to gorąco zapraszamy Was do udziału we wspaniałych wydarzeniach odbywających się online! Warsztaty prowadzone przez świetnych instruktorów, przeznaczone są dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Sprawdźcie harmonogram, zanotujcie daty, rezerwujcie miejsca i czas!

 

 

ASHTANGA JOGA - warsztaty jogi ONLINE, dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych, grupa początkująca (Vinyasa) i średniozaawansowana (znajomość przynajmniej połowy I serii Ashtangi)

 

data: 5, 12, 19, listopada 2020 (czwartek / zajęcia dla grupy początkującej)
godzina: 16:30-17:30
data: 16, 23, 30 listopada 2020 (poniedziałek / zajęcia dla grupy średniozaawansowanej)
godzina: 17:30-19:00
miejsce: warsztaty prowadzone przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników
wiek uczestników: młodzież od 16 roku życia i dorośli
prowadzenie: Majka Justyna
koszt: 10 zł od uczestnika za pojedynczy warsztat
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

UWAGA!

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju oraz o przygotowanie maty do ćwiczeń.

 

Ashtanga Vinyasa Yoga to dynamiczna forma jogi, w której asany poprzeplatane są Vinyasami, czyli harmonijnymi sekwencjami, łączącymi ruch z oddechem. Ruch w rytmie oddechu powoduje wytwarzanie ciepła w ciele ćwiczącego, co sprzyja poceniu się oraz intensywnemu oczyszczaniu organizmu i uwalnianiu nagromadzonych toksyn, zarówno w powierzchniowych warstwach podskórnej tkanki tłuszczowej jak i w głębokich warstwach mięśni i narządów wewnętrznych. Praktykując Ashtangę, oczyszczamy ciało oraz trenujemy wytrzymałość, siłę̨ i koncentrację umysłu. Podczas cyklicznych zajęć w Fabryce Sztuki będziemy uczyć się całej Pierwszej Serii, zwanej Joga Chikitsa.

 

Majka Justyna - tancerka, aktorka, performerka, nauczycielka Ashtanga Jogi. Członkini Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA, gdzie poza pracą artystyczną odpowiada także za produkcję spektakli i koncertów, prowadzenie projektów edukacyjnych i społecznych oraz planowanie i pozyskiwanie funduszy. Zajmuje się pracą z ciałem i tańcem od 5 roku życia, począwszy od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca Ludowego "Harnam", przez klasykę, po taniec współczesny, kontakt improwizację i tango argentyńskie. Praktykuje Ashtanga Jogę skupiając się na aspekcie terapeutycznym, równomiernym rozwoju ciała, zapobieganiu kontuzjom oraz odnajdywaniu harmonii między ciałem a umysłem.

 

 

SKROBIEMY MARCHEWKI HISTORII SZTUKI - rodzinne warsztaty plastyczne ONLINE, dla dzieci w wieku 4-8 lat wraz z opiekunami

 

data: 8, 28 listopada 2020 (niedziela, sobota)
godzina: 12:30-13:15
miejsce: https://www.facebook.com/fabrykasztukilodz

wiek uczestników: dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami
czas trwania: 45 minut
prowadzenie: Aleksandra Ignasiak
udział w warsztatach jest bezpłatny
na warsztaty nie obowiązuje rezerwacja miejsc

 

UWAGA!

Pierwsze 10 osób, które mailowo zgłoszą chęć udziału w warsztatach (na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org), otrzyma od nas paczkę z materiałami do warsztatu. Paczkę będzie można odebrać w Fabryce Sztuki w wybranym terminie. Otrzymanie paczki wiąże się z koniecznością wzięcia udziału w warsztacie i dostarczenia nam zdjęć swoich prac.

 

Obejrzyj transmisję warsztatów 8.11.2020

 

Obejrzyj transmisję z warsztatów 28.11.2020 - część I

 

Obejrzyj transmisję z warsztatów 28.11.2020 - część II

 

Cykl 8 spotkań, które chronologicznie nawiązywać będą do zjawisk, tendencji i kierunków w sztuce. Każde zajęcia poruszać będą inny problem teoretyczny i plastyczny, a jednocześnie będą odkrywać rozmaite techniki malarskie, rysunkowe, graficzne i rzeźbiarskie. Zajęcia mają na celu rozwój nie tylko manualny. Mają również budować świadomość ekologiczną, poruszać problemy dotyczące współdziałania, troski o drugiego człowieka i otoczenie.

 

8 listopada - "Arcimboldo"
Do udziału w warsztatach prosimy o przygotowanie: 
różnorakich darów jesieni: liści, żołędzi, kasztanów, gałązek, patyczków
- owoców, warzyw, przypraw
- kleju (najlepiej na ciepło), tektury, brystolu lub kartonu po pudełku

 

28 listopada - "Monotypia i stempelki- grafika warsztatowa w domowym wydaniu"
Do udziału w warsztatach prosimy o przygotowanie:
- ziemniaków
- noża kuchennego, nożyka do cięcia papieru
- białego papieru biały (może być papier do drukarki)
- kredek, mazaków, nożyczek
- szybki (najlepiej wielkości kartek białego papieru)

 

Aleksandra Ignasiak - doktor sztuk plastycznych ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Aktualnie kierownik Pracowni Działań Malarskich w Przestrzeni Publicznej w macierzystej uczelni. Autorka projektu Odszarzanie trwającego od 2011 roku, docenionego przez galerie i festiwale w kraju i zagranicą. Malarka, autorka instalacji stałych i tymczasowych. Jubilerka, emalierka. W latach 1997–2003 drużynowa Łódzkiej Gromady Zuchowej Wesołe Ogniki–Hufiec Łódź Bałuty. Prowadziła zajęcia plastyczne w Stowarzyszeniu Słyszę Serce (Łódź), Centrum Kultury Młodych (Łódź), Lokalu (Łódź), Splotach (Tomaszów Mazowiecki), ASP (Łódź). Współpracuje z Fundacją Działania.

 

 

KRAV MAGA - warsztaty ruchowe ONLINE, dla dzieci w wieku 6-9 lat

data: 9, 16, 23, 30 listopada 2020 (poniedziałek)
godzina: 16:15-17:15
miejsce: https://www.facebook.com/fabrykasztukilodz
wiek uczestników: dzieci w wieku 6-9 lat

czas trwania: 1 godzina
prowadzenie: Elina Toneva
udział w warsztatach jest bezpłatny
na warsztaty nie obowiązuje rezerwacja miejsc

 

UWAGA!

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju sportowego i wygodnego sportowego obuwia.

 

Obejrzyj transmisję warsztatów 16.11.2020

 

Obejrzyj transmisję warsztatów 23.11.2020

 

Obejrzyj transmisję warsztatów 30.11.2020

 

Zapraszamy na zajęcia ruchowe Krav Maga w formie online. Podczas zajęć będziemy biegać, skakać i turlać się. Pokażemy też jak za pomocą systemu Krav Maga można używać swojego ciała jako narzędzia do samoobrony - jak i czym uderzać, jak i gdzie kopać, jak wywracać się bezpiecznie. Trening zakończymy rozciąganiem i wyciszeniem. 

 

Elina Toneva - pieśniarka, aktorka Teatru CHOREA, wykładowczyni ruchu scenicznego i śpiewu w Szkole Filmowej w Łodzi, wieloletnia instruktorka Krav Magi, absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Jest jednym z liderów programów edukacyjnych i warsztatowych Teatru CHOREA, prowadząc indywidualnie i zespołowo zajęcia dla dzieci i dorosłych, dla aktorów, muzyków, tancerzy, instruktorów teatralnych, w Polsce i na całym świecie. Jej warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki jej charyzmatycznej osobowości, dużemu doświadczeniu pedagogicznemu. Profesjonalnie łączy elementy ruchu fizycznego, ćwiczeń i zabaw rytmicznych oraz wymagających pieśni tradycyjnych.

 

 

SZKOŁA PEDAGOGÓW KREATYWNOŚCI - cykl warsztatów mistrzowskich ONLINE, dla pedagogów i animatorów kultury

 

data: 13-15 listopada 2020 (piątek-niedziela)
godzina: 17:00-20:00
miejsce: warsztaty prowadzone przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników
wiek uczestników: osoby dorosłe od 18 roku życia

czas trwania: 12 godzin
prowadzenie: Iga Załęczna
koszt: 15 zł od uczestnika za pojedynczy dzień warsztatowy
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

UWAGA! 

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju i wygodnego obuwia. 

Zapisy dotyczą udziału w całym cyku warsztatowym - trwającym od września do grudnia 2020.

 

Terminarz warsztatów 
18-20 września 2020 (piątek-niedziela)
15-18 października 2020 (czwartek-niedziela)
13-15 listopada 2020 (piątek-niedziela)
3-6 grudnia 2020 (czwartek-niedziela)

 

"Szkoła Pedagogów Kreatywności" to cykl spotkań warsztatowych, których celem jest poszerzanie kompetencji uczestników w zakresie metod pracy twórczej z grupą, wyposażenie w umiejętności do samodzielnego tworzenia oraz realizowania zajęć artystycznych, edukacyjnych, czy wychowawczych. Program zakłada prowadzenie systematycznej pracy warsztatowej umożliwiającej poznanie nowych metod i technik pracy w obszarze sztuk performatywnych (teatr, teatr ruchu, performance), a także zdobycie umiejętności uruchamiania postaw twórczych w oparciu o zasady otwartej komunikacji, a także dynamikę procesu grupowego.

 

"Szkoła Pedagogów Kreatywności" to nie tylko nauczanie swobodnego operowania językiem sztuki, to również prowadzenie rzetelnej refleksji metodologicznej. Praktyka ta pozwala na czerpanie z własnych zasobów w sposób kreatywny, planowy i świadomy. Celem szkolenia jest tworzenie przestrzeni, w której jednostka czy grupa uczy się zdolności znajdowania własnych sposobów na opowiedzenie o swoich potrzebach, a także poprawę społecznego funkcjonowania, poprzez używanie środków artystycznych. To przestrzeń doświadczania, pogłębiania oraz poznawania procesu pracy twórczej poprzez praktykę działania artystycznego oraz narzędzia teatru zaangażowanego społecznie (Teatr Forum, drama, teatr w edukacji). Praca opiera się na metodach aktywizujących wykorzystujących techniki teatralne, dramowe, improwizację oraz pracę choreograficzno-ruchową.

 

"Szkoła Pedagogów Kreatywności" to okazja do budowania platformy wymiany doświadczeń i wiedzy wśród uczestników. To kreowanie przestrzeni „dialogu w działaniu”, czyli wspierania i umożliwiania pracy twórczej, artystycznej, samorozwojowej osób, które na co dzień prowadzą zajęcia w zróżnicowanych grupach, zarówno w kontekście zajęć artystycznych, wychowawczych, jak również opiekuńczych.

 

Iga Załęczna - animatorka kultury, choreografka, aktorka. Członkini i założycielka Teatru CHOREA, w którym realizuje autorskie projekty teatralne oraz edukacyjno-artystyczne. W latach 2005-2018 współpracowała z Pawłem Passinim, tworząc zespół neTTheatre. Teatr w sieci powiązań. Zagrała między innymi w spektaklach: "Tehillim/Psalmy", "Turandot", "Kukła. Księga blasku", "Widma". Od 2012 prowadzi zajęcia z zakresu reżyserii, technik teatralnych, dramy w Policealnym Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w latach 2010, 2011, 2017. W roku 2016 zrealizowała program stypendialny w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER) - Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego. Zrealizowany projekt zwyciężył w konkursie na najlepszy projekt edukacyjny, organizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji: EDUinspiracje 2017. W 2015 ukończyła kurs Teatru Forum i rozpoczęła samodzielną pracę metodami teatru zaangażowanego. W 2017 otrzymała stypendium artystyczne i zrealizowała projekt: Teatr Forum - roczny cykl warsztatów i spektakli. W 2019 zdobyła kwalifikacje trenerskie w zakresie dramy w Szkole Trenerów Dramy. W oparciu o techniki dramowe oraz własne doświadczenie artystyczne i pedagogiczne stworzyła autorski program Szkoła Pedagogów Kreatywności, który realizuje od 2018 roku w Fabryce Sztuki w Łodzi.

 

 

TEATRALNE REWOLUCJE - historia teatru w działaniu - warsztaty teatralno-interdyscyplinarne ONLINE, dla dzieci w wieku 7-12 lat

 

data: 14-15 listopada 2020 (sobota-niedziela)
godzina: 11:00-13:00
miejsce: warsztaty prowadzone przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników
wiek uczestników: dzieci w wieku 7-12 lat
czas trwania: 4 godziny
prowadzenie: Wiktor Moraczewski
koszt: 10 zł za dziecko za pojedynczy dzień warsztatowy
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

UWAGA!

Zapisy dotyczą udziału w dwóch dniach warsztatowych - 14 i 15 listopada 2020.
Do udziału w warsztatach prosimy o przygotowanie: ołówków, kredek i kartek.

 

Na warsztatach uczestnicy zgłębiali już historię teatru antycznego. Wyruszyli w podróż do starożytnej Grecji i Rzymu. Poprzez różnego rodzaju działania edukacyjno-ruchowe i plastyczne mieli możliwość stworzenia autorskich makiet greckiego i rzymskiego amfiteatru, poznali rodzaje starożytnych widowisk oraz tajniki gry rzymskiego mima, wykonali również charakterystyczne elementy składające się na strój i wygląd greckiego aktora. Podczas wakacyjnych warsztatów uczestnicy, odwołując się do tradycji średniowiecznych widowisk religijnych i świeckich, przygotowali współczesne misterium, które zaprezentowali na placu kościelnym w pobliżu Fabryki Sztuki. Uczestnicy nie zapomnieli również o jednym z najważniejszych dramaturgów w świecie teatru - Williamie Szekspirze. Zrekonstruowali teatr elżbietański i renesansowe stroje. Zapoczątkowana na ostatnim spotkaniu dyskusja o stanach emocjonalnych, pozwoli uczestnikom płynnie przejść do epoki oświecenia, gdzie na wzór klasycystycznej francuskiej komedii "charakterów", będą mieli możliwość popracować nad opowieścią o własnych emocjach i charakterach.

 

W trakcie interdyscyplinarnych warsztatów teatralnych dla dzieci uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi momentami i pojęciami z historii teatru. Poprzez różnego rodzaju działania artystyczne i edukacyjne wnikną w struktury teatru i przyglądając się im z perspektywy czasu, stworzą własne wyobrażenie tych światów. Przygotują między innymi scenki teatralne inspirowane poszczególnymi epokami, zapoznają się ze specyfiką pracy z tekstem w danym okresie rozwoju teatru i stworzą swoje własne opowieści. Będą mieli okazję na wcielenie się w role osób pracujących w teatrze. Zapoznają się z różnymi stylami teatralnych budynków i wykonają swoje własne budowle. Warsztaty posłużą również przybliżeniu uczestnikom historii kostiumów, scenografii, oświetlenia i muzyki teatralnej w danej epoce. Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć swoje autorskie projekty oraz nie czekając długo, przystąpić do ich realizacji. Aby świat nie zapomniał o działaniach uczestników - zwieńczeniem rocznych warsztatów będzie książką, składająca się z prac powstałych na warsztatach, dotycząca alternatywnej - dziecięcej - historii teatru.

 

Wiktor Moraczewski - kulturoznawca, teatrolog, dramaturg, pedagog teatralny. Absolwent kulturoznawstwa, specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Łódzkim (Katedra Dramatu i Teatru). W latach 2014-2017 związany z Ośrodkiem Kultury „Górna” w Łodzi, gdzie był współorganizatorem i uczestnikiem polskich i zagranicznych projektów m.in. projektu „Radar”, realizowanego metodą Sensory Labirynth Theatre, której jest certyfikowanym instruktorem. Doświadczenie w tej dziedzinie oraz europejski certyfikat zdobył uczestnicząc w międzynarodowym teatralnym projekcie "Ritual Beyond Roots", odbywającym się w ramach programu Erasmus+ w Rumunii i podczas zagranicznych projektów, m.in. w Calypso – il teatro per il sociale (Włochy). W latach 2015- 2018 współpracował z Instytutem Teatralnym im. Mieczysława Hertza w Łodzi. W 2016 roku zajmował się adaptacją tekstu i dramaturgią do spektaklu Anny Cichy-Fatygi pt. „Ku wielkiemu morzu” w reżyserii Jacka Orłowskiego. We współpracy z Instytutem Teatralnym im. M.Hertza, w ramach projektu (m)Łodzi, przygotował wystawę fotograficzną „7.15 p.m.”. Od 2017 roku współpracuje z Teatrem CHOREA w Łodzi, który stał się przedmiotem badań jego pracy magisterskiej. W ostatnim czasie zrealizował scenariusze do spektakli: „Ciemność. To co jest ukryte” oraz spektaklu dla dzieci „Rój. Sekretne życie społeczne”. Jako asystent reżysera i aktor pracuje przy spektaklu „Tragedia Jana” w reż. Waldemara Raźniaka. Instruktor warsztatów teatralno-literackich w ramach projektu edukacyjno-integracyjnego „Jak w ulu!” i projektu edukacyjnego „Laboratorium Kreatywnego Działania”. W Teatrze CHOREA pracuje także jako animator prowadzący zajęcia teatralne, edukacyjne i interdyscyplinarne dla dzieci i młodzieży. W 2019 roku rozpoczął współpracę z Klubem Nauczyciela w Łodzi, gdzie wspólnie z Januszem Adamem Biedrzyckim prowadzi zajęcia teatralno-literackie dla seniorów. Jest również instruktorem teatralnym w Fundacji Edukacji Demokratycznej Dmuchawiec oraz w firmie Twórczo i Aktywnie. Podczas studiów prowadził także aktywną działalność recenzencką, którą rozpoczął w studenckich gazetach festiwalowych. Publikował swoje teksty również na łamach łódzkich gazet: „Kalejdoskopu” i „Dziennika Łódzkiego”. Współtwórca publikacji poświęconej 15-leciu Teatru CHOREA.

 

 

SOBÓTKI RĘCZNE - rodzinne warsztaty plastyczne ONLINE, dla dzieci w wieku 5-10 lat wraz z opiekunami

 

data: 14, 21 listopada 2020 (sobota)
godzina: 15:00-16:30
miejsce: https://www.facebook.com/fabrykasztukilodz
wiek uczestników: dzieci w wieku 5-10 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami
czas trwania: 2 x 1,5 godziny
prowadzenie: Jola Królicka 
udział w warsztatach jest bezpłatny
na warsztaty nie obowiązuje rezerwacja miejsc

 

UWAGA!

Do udziału w warsztatach prosimy o przygotowanie:
- papieru (białego, kolorowego, grubego, cienkiego, tekturek)
- nożyczek,
- ołówków,
- mazaków,
- kleju,
- taśm i sznurków 

 

Obejrzyj transmisję warsztatów 14.11.2020

 

Obejrzyj transmisję warsztatów 21.11.2020 

 

Weekendowe rodzinne zajęcia, adresowane do dzieci w wieku 5-10 lat oraz ich opiekunów. Dajemy "śmieciom" nowe życie, uczymy patrzenia na nie w kreatywny sposób. W trakcie warsztatów zespoły tworzą prace plastyczne na zaproponowany temat, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, począwszy od rzeczy z recyklingu (plastikowe butelki, pudła kartonowe, folie, tkaniny), przez tworzywa naturalne (kije, patyki, wiklina), aż po przedmioty codziennego użytku (sitka, lejki, kosze, miotły, łyżki), czy elementy konstrukcyjne (kółka, rury, taśmy, sznurki). Projekty nie wymagają od uczestników wyjątkowych zdolności plastycznych ani manualnych, nie używamy narzędzi (poza nożyczkami). Zajęcia pozwalają dzieciom spojrzeć na zwykłe przedmioty z zupełnie innej perspektywy, uczą twórczego myślenia oraz dają możliwość stworzenia czegoś niezwykłego wspólnymi siłami, przy czym opiekunowie tylko wspierają działania dzieci. To one są tu głównymi wykonawcami.

 

Jola Królicka - artystka, plastyczka, pedagożka, realizatorka wielu scenografii do koncertów i eventów, rysowniczka. Zajmuje się rękodziełem artystycznym, prowadzi edukacyjno-integracyjne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży pełnosprawnej i z niepełnosprawnościami. Prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi oraz rodzinne, międzypokoleniowe warsztaty plastyczne w ramach programu "Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki w Łodzi". Jako ilustratorka współtworzy program TVP pt. "Supełkowe ABC" skierowany do dzieci niedosłyszących. Autorka scenografii do spektakli "Żarty Teatralne" (2018), "Miasto" (2019), "Rój. Sekretne życie społeczne" (2019), zrealizowanych w Teatrze CHOREA.

 

 

KLISZOWNIA - rodzinne warsztaty interdyscyplinarne ONLINE, dla dzieci w wieku 7-14 lat wraz z opiekunami

 

data: 20, 21, 22 listopada 2020 (piątek-niedziela)
godzina: 17:00-19:30 (piątek), 10:00-13:00, 14:00-18:00 (sobota), 11:00-13:00 (niedziela) 17:00-17:40 (pokaz warsztatowy, niedziela), 18:00-18:30 (omówienie, niedziela)
miejsce: warsztaty prowadzone przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników
wiek uczestników: dzieci w wieku 7-14 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami
czas trwania: 11 godzin 30 minut (warsztaty) + 40 minut (pokaz) + 30 minut (omówienie)
prowadzenie: zespół Trzy Dni Później
koszt: 10 zł za dziecko za pojedynczy dzień warsztatowy
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 


UWAGA!

Zapisy dotyczą udziału w trzech dniach warsztatowych - 20, 21, 22 listopada 2020.

Uczestnicy drogą mailową otrzymają informacje o zadaniach do wykonania przed warsztatem. Prosimy o niezapisywanie się na warsztaty w ostatniej chwili!

 

Obejrzyj pokaz multimedialny podsumowujący warsztaty

 

Zapraszamy Was do prawdziwej kopalni bajek, wspomnień, skojarzeń. Przed wami fedrowanie, poszukiwanie i wydobywanie skarbów literatury dziecięcej, ale przede wszystkim skarbów Waszej pamięci. Wydobędziemy je z Waszych głów, tych dużych i trochę mniejszych. Otrzepiemy z pyłu zapomnienia i zaprosimy Was do wspólnego czytania, przeżywania, wspominania i dzielenia się... pomożemy Waszym rodzinnym historiom wydostać się na światło dnia, żeby zakwitły i zaszumiały...

 

Trzy Dni Później - polska grupa muzyczna założona w 2000 w Głogowie, przez Joannę Piwowar-Antosiewicz (Ms. No One, Digit All Love), Martę GroffikPerchel i Martę Piwowar-Wierzbicką - trzy żeńskie głosy, które wyróżnia charakterystyczne współbrzmienie. Współpracują między innymi z Pawłem Odorowiczem (altówka) i Krzysztofem Łochowiczem (gitara). Na swoim koncie mają wiele prestiżowych nagród ogólnopolskich, setki koncertów oraz spektakle w kraju i za granicą. Trio nagrało cztery świetnie przyjęte albumy: „Trzy dni później” (Dalmafon, 2005), „Gdybym” (Luna Music, 2009), „Pokój jej cieniom” (For Tune, 2014), „Gryphia” (Home Records 2017). TDP od wielu lat na stałe współpracuje z teatrami stołecznymi: Teatrem Roma i Teatrem na Woli, a także z Teatrem Powszechnym w Łodzi. Tworzy również muzyczne spektakle autorskie we współpracy ze znanymi twórcami, takimi jak Olga Tokarczuk, czy Wojciech Kuczok. Zespół zdobył wiele prestiżowych nagród ogólnopolskich, między innymi: Nagrodę Artystyczną imienia Grzegorza Ciechowskiego, Grand Prix Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, FAMY w Świnoujściu, Spotkań Zamkowych w Olsztynie. Utwór "Kołysanka dziecinna" w wykonaniu zespołu, przez pół roku gościł na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.  W 2014 zespół otrzymał prestiżową nagrodę Grand Prix XVII Konkursu Muzyki Folkowej Polskiego Radia "Nowa Tradycja". Otrzymał również Nagrodę Specjalną za najbardziej twórczą adaptację muzyki ze zbiorów Oskara Kolberga.

  

 

LUZ BLUES - warsztaty uważności ONLINE, dla dzieci w wieku 7-10 lat

 

data: 24 listopada 2020 (wtorek)
godzina: 16:30-17:30
miejsce: warsztaty prowadzone przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników
wiek uczestników: dzieci w wieku 7-10 lat
czas trwania: 1 godzina
prowadzenie: Małgorzata Lipczyńska
koszt: 10 zł za dziecko
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

 

UWAGA! 

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju i wygodnego obuwia.

 

Warsztat obejmuje cykliczne spotkania oparte na ruchu, z uwzględnieniem elementów jogi, wcielaniem się w postaci zwierząt, treningu uważności i metod pomagających rozluźnić się i zrelaksować. Umożliwi dzieciom tworzenie własnych historii i opowiadanie ich za pomocą ciała. Pozwoli także zyskać większą świadomość ciała, rozpoznawać emocje bez oceniania ich. Uczestnicy warsztatów nauczą się także jak odpoczywać, wyciszać się i relaksować.

 

Małgorzata Lipczyńska - aktorka, tancerka, choreografka, animatorka kultury, instruktorka warsztatowa. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, na Wydziale Socjologii oraz Wydziale Humanistycznym, na kierunku Kulturoznawstwo. Tancerka w grupie "Tańce Labiryntu". Współzałożycielka Teatru CHOREA. W latach 2006-2008 pracowała w WTZ "Teatroterapia" przy Teatrze im. J. Osterwy w Lublinie jako instruktor plastyki ciała. Współtwórczyni choreografii do spektaklu „Isadora. Opowieść o kobiecie”. Tancerka w międzynarodowym projekcie tanecznym „maProject” w reżyserii Liat Magnezy. Współpracowała z wieloma reżyserami i choreografami, m.in.: Pawłem Passinim, Robertem M.Haydenem, Rosanną Gamson, Geraldem Tylerem, Jewgienijem Korniagiem, Jimem Ennisem, Kanem Katsurą. Współpracuje z Teatrem Tańca KIJO. W Polsce i za granicą prowadziła wiele warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z zakresu tańca i teatru. Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim, prowadząc zajęcia teatralne w Instytucie Kultury Polskiej.

 

 

ASHTANGA JOGA - warsztaty mistrzowskie ONLINE, dla osób praktykujących Ashtanga Jogę, dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

 

data: 25 listopada - 2 grudnia 2020 (środa-środa)
miejsce: warsztaty prowadzone przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników
wiek uczestników: młodzież od 16 roku życia i dorośli

prowadzenie: Ewa Makowska
koszt: 15 zł od uczestnika za pojedynczy warsztat
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

UWAGA!

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju oraz o przygotowanie maty do ćwiczeń.


Harmonogram warsztatów

 

1. Pierwsza Seria Prowadzona
data: 25 listopada 2020 (środa)
godzina: 8:30-10:00
ilość uczestników: 9 osób

 

2. Warsztat Vinyasa i asany siedzące w Pierwszej Serii - BRAK MIEJSC!
data: 25 listopada (środa)
godzina: 18:00-20:30
ilość uczestników: 4 osoby

 

3. Pierwsza Seria Prowadzona - OSTATNIE MIEJSCE!
data: 26 listopada (czwartek)
godzina: 8:30-10:00
ilość uczestników: 9 osób

 

4. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 26 listopada (czwartek)
godzina: 16:00-17:30
ilość uczestników: 1 osoba 

 

5. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 26 listopada (czwartek)
godzina: 17:45-19:15
ilość uczestników: 1 osoba 

 

6. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 26 listopada (czwartek)
godzina: 19:30-21:00
ilość uczestników: 1 osoba

 

7. Pierwsza Seria Prowadzona - BRAK MIEJSC!
data: 27 listopada (piątek)
godzina: 8:30-10:00
ilość uczestników: 9 osób  

 

8. Warsztat Vinyasa i asany siedzące w Pierwszej Serii - BRAK MIEJSC!
data: 27 listopada (piątek)
godzina: 15:30-18:00
ilość uczestników: 4 osoby 

 

9. Pierwsza Seria Prowadzona - BRAK MIEJSC!
data: 28 listopada (sobota)
godzina: 8:30-10:00
ilość uczestników: 9 osób  

 

10. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 28 listopada (sobota)
godzina: 11:15-12:45
ilość uczestników: 1 osoba 

 

11. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 28 listopada (sobota)
godzina: 18:00-19:30
ilość uczestników: 1 osoba  

 

12. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 28 listopada (sobota)
godzina: 19:45-21:15
ilość uczestników: 1 osoba 

 

13. Pierwsza Seria Prowadzona - BRAK MIEJSC!
data: 29 listopada (niedziela)
godzina: 08:30-10:00
ilość uczestników: 9 osób  

 

14. Warsztat Vinyasa i asany siedzące w Pierwszej Serii - BRAK MIEJSC!
data: 29 listopada (niedziela)
godzina: 12:00-14:30
ilość uczestników: 4 osoby

 

15. Pierwsza Seria Prowadzona - BRAK MIEJSC!
data: 30 listopada (poniedziałek)
godzina: 8:30-10:00
ilość uczestników: 9 osób 

 

16. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 30 listopada (poniedziałek)
godzina: 11:15-12:45
ilość uczestników: 1 osoba

 

17. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 30 listopada (poniedziałek)
godzina: 13:15-14:45
ilość uczestników: 1 osoba  

 

18. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 30 listopada (poniedziałek)
godzina: 15:15-16:45
ilość uczestników: 1 osoba  

 

19. Pierwsza Seria Prowadzona - BRAK MIEJSC!
data: 1 grudnia (wtorek)
godzina: 8:30-10:00
ilość uczestników: 9 osób  

 

20. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC! 
data: 1 grudnia (wtorek)
godzina: 15:00-16:30
ilość uczestników: 1 osoba

 

21. Warsztat Vinyasa i asany siedzące w Pierwszej Serii - BRAK MIEJSC!
data: 1 grudnia (wtorek)
godzina: 18:00-20:30
ilość uczestników: 4 osoby

 

22. Pierwsza Seria Prowadzona - BRAK MIEJSC!
data: 2 grudnia (środa)
godzina: 08:30-10:00
ilość uczestników: 9 osób  

 

23. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 2 grudnia (środa)
godzina: 11:30 – 13:00
ilość uczestników: 1 osoba  

 

24. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 2 grudnia (środa)
godzina: 18:00-19:30
ilość uczestników: 1 osoba 

 

25. Zajęcia indywidualne - BRAK MIEJSC!
data: 2 grudnia (środa)
godzina: 19:45-21:15
ilość uczestników: 1 osoba

 

Opis warsztatów

 

PSP - Pierwsza Seria Prowadzona / Pół Serii - zajęcia przeznaczone dla osób zaznajomionych z Pierwszą Serią Ashtanga Vinyasa Jogi (conajmniej do Navasany). Celem jest pogłębienie praktyki poprzez utrwalenie zapamiętania kolejności asan. Praca z oddechem i nauka jego wyrównywania oraz utrzymania właściwego tempa i płynności. 

 

Vinyasa - zajęcia mające na celu wyeksponowanie i dopracowanie w praktyce Ashtangi integracji ruchu podążającego za oddechem. Zwiększona ilość Vinyas, ich różnorodność i jednocześnie utrzymywanie płynności ruchu sprawia, że uruchamia się intensywny proces oczyszczania, głównie poprzez pocenie i dynamiczny oddech. Praktyka, w której każda asana przepleciona jest pełną Vinyasą (łatwiejszą lub trudniejszą, w zależności od stopnia zaawansowania praktykującego) powoduje wzmocnienie całego ciała, oczyszczenie i głębsze skoncentrowanie umysłu oraz poprawę wydolności serca i odblokowanie oddechu.

 

Ewa Makowska - Swoją naukę jogi rozpoczęłam 17 lat temu (w 2003 roku) jako sposób na pomoc samej sobie. Astma, kręgosłup (notoryczne wypadanie dysku i rwa kulszowa), problemy z sercem, hormonami, nerkami i kilka innych dolegliwości zmusiło mnie, bym jako priorytet życiowy, postawiła własne zdrowie. Mój pierwszy kontakt z Ashtangą miał miejsce w 2007 roku i od tamtej pory nieustannie rozwijam się i praktykuję w tej tradycji. Wcześniejsze 4 lata spędziłam zaznajamiając się i nauczając jogi Iyengara, równolegle ćwicząc Tai Chi, dzięki któremu odkryłam inne elementy pracy z ciałem i umysłem. Uwydatniły one aspekty Hatha Yogi równoznaczne z tym, że była ona dla mnie niepełna w swym wymiarze. Jak mówi Hatha Yoga Pradipika - Hatha Yoga jest etapem na ścieżce Ashtanga Yogi (Radża Jogi).
Nauczycielem jestem od ponad 14 lat. Od 2014 regularnie przyjeżdżam do Mysore w Indiach, by pod okiem Saraswathi Jois (w Shri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute) rozwijać swą praktykę i umiejętności. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i kursach znanych i mniej znanych Nauczycieli. Uczyłam się i nadal zgłębiam anatomiczne jak i energetyczne oraz duchowe aspekty Ashtangi. Uczę wedle starej tradycji - krok po kroku.
Zaczęłam obserwować i uczyć się, jak nasze myśli, emocje, poprzez wzorce energetyczne, przejawiają się w drobnych ustawieniach, rotacjach, napięciach w ciele fizycznym, czy w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych. Ten sam mechanizm działa w drugą stronę - nasze ciało wpływa na nasze myślenie, emocje i postrzeganie. Ta wiedza jest fundamentem pracy którą wykonuję, pracy ukierunkowanej na przywrócenie właściwych wzorców, a dopiero w drugiej kolejności na ulgę w cierpieniu. Terapia poprzez Jogę. Celem jest zdrowie psychofizyczne, a nie kolejna asana czy seria. Zdrowie natomiast jest wstępem i warunkiem do dalszych etapów Jogi. To droga dla każdego, niezależnie od indywidualnych możliwości, o ile jest Wola, bo nic samo się nie zrobi. Nie jestem nauczycielem wpisującym się w New Age’owy trend jogowy - unikania i oderwania od trudnych doświadczeń życia oraz przykrywania prawdy miłymi słówkami i sloganami. Dla mnie praca na macie to praca ze sobą na głębokim poziomie, nieraz bardzo trudna, ale przynosząca wymierne efekty, które powinny objawić się w codzienności. Bez kompromisów, bez wybierania tego co wygodne i miłe, bez zatrzymywania w połowie transformacji, bez hipokryzji, bez budowania oderwanego od rzeczywistości medialnego wizerunku. Czasem trzeba skoczyć razem z uczniem ponad przepaścią (przekraczanie granic), towarzyszyć w przejściu przez trudy, dać rękaw do otarcia łez, a czasem postawić granicę, skrytykować (działania, nie osobę), wyegzekwować to co właściwe, a niekoniecznie przyjemne. Jestem nauczycielem chcącym pomagać, motywującym i udzielającym wsparcia, ale też wymagającym i konsekwentnym. Mam doświadczenie w pracy z ludźmi przewlekle chorymi, po wypadkach, z najróżniejszymi kontuzjami, z problemami emocjonalnymi, osłabionymi fizycznie i psychicznie, w aspekcie rehabilitacyjno-sprawnościowym, z osobami w podeszłym wieku, z kobietami w ciąży oraz ze sportowcami, dla których jest to uzupełnienie treningu właściwego, naprawianie ciała po urazach oraz łagodzenie negatywnych skutków danej dyscypliny sportowej.

 

 

SUROWO WZBRONIONE! - mistrzowskie warsztaty sztuki performance ONLINE, dla dorosłych

 

data: 27-28 listopada (piątek-sobota)
godzina: 18:00-21:00 (piątek), 13:00-18:00 (sobota)
miejsce: warsztaty prowadzone przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników
wiek uczestników: osoby dorosłe, od 18 roku życia
czas trwania: 3 godziny (piątek), 5 godzin (sobota)
p
rowadzenie: Anna Tyczyńska, Ewa Zarzycka, Paweł Korbus
koszt: 15 zł od uczestnika za pojedynczy dzień warsztatowy
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

 

UWAGA!

Zapisy dotyczą udziału w dwóch dniach warsztatowych - 27, 28 listopada 2020.

 

Podczas warsztatów sztuki performance „Surowo wzbronione!” na pewno nie będziemy robić tego co zazwyczaj. Nie będziemy mówić o Marinie Abramović, ani Zbigniewie Warpechowskim, nie będziemy się też odnosić do klasyków performance. Nie podejmiemy dyskusji o relacji performance i teatru, a tym bardziej nie powiemy co było pierwsze. Będziemy przekraczać i przesuwać wszelkie dopuszczalne granice. Będziemy też przyglądać się sztuce performance pod różnymi kątami, odniesiemy się do form performatywnych i zachowań z pogranicza gatunków, do ich wspólnych korzeni i alfabetu sztuki. Zajmiemy się też schematami funkcjonującymi w sztuce i ich analizą, a następnie je skatalogujemy i stworzymy wspólnie słownik motywów performerskich absolutnie niedozwolonych, które będą punktem wyjścia do działań warsztatowych. 

 

Warsztaty odbędą się według klucza trzy w jednym, czyli trójka prowadzących plus grupa uczestników - rozdzielnie, wspólnie oraz indywidualnie. Jest szansa zdobycia doświadczenia specyficznego podejścia do pracy twórczej, refleksji nad procesem i analizą drogi artysty, artysty performera

 

Liderzy warsztatów to troje artystów - każdy w innym wieku, o bardzo różnych doświadczeniach, wywodzący swoją sztukę z innych źródeł. Anna Tyczyńska - to artystka zajmująca się instalacjami i sztuką obiektu, znana jest z prowadzenia ekstremalnych i niekonwencjonalnych plenerów artystycznych, na co dzień kieruje II Interdyscyplinarną Pracownią Rysunku na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Paweł Korbus - to artysta freelancer, od lat prowadzi różnorodne warsztaty intermedialne i warsztaty ekspresji, pracuje z przestrzenią i ciałem. Ewa Zarzycka - to artystka sztuki performance, jej medium to przede wszystkim słowo. Wykłada performance i prowadzi Pracownię Otwartą - Wykłady Gościnne w Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

 

 

UWAGA!

LISTA ODWOŁANYCH LISTOPADOWYCH TWÓRCZYCH WARSZTATÓW W FABRYCE SZTUKI:

ORKIESTRA KOMUNIKATOWA - warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku 9-13 lat, grających na instrumentach

data: 7 listopada 2020 (sobota)
godzina: 15:00-18:00
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dzieci w wieku 9-13 lat
czas trwania: 3 godziny
prowadzenie: Patryk Zakrocki

WYDRZYJ SIĘ! - warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-10 lat i dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

data: 7, 28 listopada 2020 (sobota)
godzina: 11:00-13:00
miejsce: sala A_120 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi (budynek A), ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dzieci w wieku 6-10 lat (7 listopada), młodzież od 16 roku życia i dorośli (28 listopada)
czas trwania: 2 x 2 godziny
prowadzenie: Dagmara Appel

UM CIA CIA BUM - rodzinne warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku 0-3 lata wraz z opiekunami

data: 8 listopada 2020 (niedziela)
godzina: 16:00-16:45
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: dzieci w wieku 0-3 lata wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami
czas trwania: 45 minut
prowadzenie: Natalia Wicher

STAWANIE SIĘ PRZESTRZENIĄ - mistrzowskie warsztaty improwizacji tanecznej dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

data: 19-20 listopada 2020 (czwartek-piątek)
godzina: 17:00-21:00
miejsce: sala teatralna w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi (budynek A), ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: młodzież od 16 roku życia i dorośli
czas trwania: 2 x 4 godziny
prowadzenie: Marta Bury

 

 

WAŻNE INFORMACJE

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi:
http://www.chorea.com.pl/pl/warsztaty/tworcze-warsztaty-regulamin/

 

Wszelkie zapytania dotyczące Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi prosimy kierować na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org

Listopadowe Twórcze Warsztaty "Skrobiemy Marchewki historii sztuki", "Krav Maga", "Sobótki ręczne":

* Odbywają się w trybie online na Facebooku, na fanpage'u Fabryki Sztuki w Łodzi: https://www.facebook.com/fabrykasztukilodz.
* Udział w tych warsztatach jest bezpłatny.
* Nie prowadzimy zapisów, ani rezerwacji miejsc na te warsztaty.

Listopadowe Twórcze Warsztaty: "Ashtanga Joga", "Szkoła Pedagogów Kreatywności", "Teatralne rewolucje", "Kliszownia", "Luz blues", "Surowo wzbronione":

* Odbywają się w trybie online, przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników.

 

* Udział w tych warsztatach jest płatny:
- Opłata za udział w warsztatach rodzinnych i warsztatach dla dzieci wynosi 10 zł za dziecko, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy.
- Dorośli, którzy chcą wziąć udział w warsztatach rodzinnych lub warsztatach dla dzieci indywidualnie, dokonują opłaty 10 zł za osobę, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy.
- Opłata za udział w warsztatach dla młodzieży i dorosłych wynosi 10 zł za osobę, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy.
- Opłata za udział w warsztatach mistrzowskich wynosi 15 zł za osobę, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy.

- Płatność za udział w warsztatach należy przelać na konto Fabryki Sztuki w Łodzi: 39 1050 1461 1000 0090 7283 1077.
- W tytule przelewu należy umieścić tytuł warsztatu, datę warsztatu oraz imię i nazwisko uczestnika / opiekuna.
- Osoby, które przesłały potwierdzenie przelewu (na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org), dzień przed warsztatem, drogą mailową otrzymają link do wydarzenia.

- W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, Fabryka Sztuki nie zwraca przelanej opłaty.
- Nadawca przelewu będzie mógł wykorzystać opłatę w późniejszym terminie, na poczet udziału w kolejnych Twórczych Warsztatach w Fabryce Sztuki. 

 

* Na te warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc:
Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:
- mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org
- telefonicznie: +48 506 103 207

- Nie prowadzimy zapisów w weekendy (soboty i niedziele).
- System rezerwacji miejsc zamykamy o godzinie 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie, a na wydarzenia sobotnie, niedzielne i poniedziałkowe system rezerwacji miejsc zamykamy w poprzedzający je piątek o godzinie 18:00.

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników:
- w przypadku warsztatów rodzinnych i warsztatów dla dzieci i młodzieży: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię i nazwisko dorosłego opiekuna/rodzica;
- w przypadku warsztatów dla dorosłych: imię, nazwisko i wiek uczestnika.

- Do maila zgłoszeniowego prosimy o załączenie potwierdzenia opłaty za uczestnictwo w warsztacie.


 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych. 

 

mkidn

 

Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

 

logo wer horyzont zhaslem pl kolor rgb

 

Archiwum

poprzednie aktualności

ksiezniczki www

Premiera spektaklu "Księżniczki"

miejsce i czas
30-31.10.2020
Spektakl

Zapraszamy na premierę spektaklu "Księżniczki", w reżyserii Julii Jakubowskiej, realizowaną w ramach Stypendium Artystycznego Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi, na scenie Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi.

www gil

Premiera płyty "Gilgamesz"

miejsce i czas
28.10.2020
Teatr CHOREA | Projekt

Zapraszamy na internetową premierę płyty "Gilgamesz", a także do obejrzenia klipu "Ludzie Skorpiony" promującego album.

schulz petla 2

Premiera spektaklu "Schulz: Pętla"

miejsce i czas
18.10.2020
Teatr CHOREA | Spektakl

Zapraszamy na premierę spektaklu "Schulz: Pętla", w reżyserii Konrada Dworakowskiego, w wykonaniu Teatru CHOREA, na scenie Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi.