tworcze wrzesien22 miesiac
Strona główna / Aktualności / Wrześniowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki

Wrześniowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki

miejsce i czas
02-30.09.2022
Fabryka Sztuki w Łodzi | Warsztat

Zapraszamy do udziału we wrześniowych Twórczych Warsztatach w Fabryce Sztuki w Łodzi! Warsztaty prowadzone przez świetnych instruktorów, przeznaczone są dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Sprawdźcie harmonogram, zanotujcie daty, rezerwujcie miejsca i czas!

 

 

BLISKO SIEBIE - TAŃCE-PRZYTULAŃCE - warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 2-5 lat wraz z opiekunami 

 

UWAGA, UWAGA!
Z powodów niezależnych od Fabryki Sztuki, z przykrością musimy odwołać "Blisko siebie - Tańce przytulańce" - ruchowe Twórcze Warsztaty rodzinne, w dniu 15 września 2022. Warsztaty odbędą się w nowym terminie - tydzień później - 22 września 2022, w godz. 16:00-17:00, w Fabryce Sztuki w Łodzi. PRZEPRASZAMY I ZAPRASZAMY!


data: 8, 22 września 2022 (czwartek) 
godzina: 16:00-17:00 
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 
wiek uczestników: dzieci w wieku 2-5 lat z rodzicami lub dorosłymi opiekunami 
czas trwania: 1 godzina 
prowadzenie: Małgorzata Lipczyńska 
koszt: 20 zł za dziecko, za pojedynczy warsztat 
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

UWAGA! 
Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju sportowego i wygodnego sportowego obuwia na zmianę. 
Ze względu na specyfikę zajęć prosimy, aby na każde dziecko przypadał jeden dorosły. 

Będziemy się... przytulać. Przytulanie to bliskość, bezpieczeństwo, ukojenie. I dobra zabawa. Będziemy się też turlać, skakać, łaskotać (tylko ci, którzy lubią) i pisać sobie palcem po plecach. Sprawdzimy, w jaki sposób można stać się samolotem, zrobić z taty wóz strażacki, a z mamy naleśnika. Wszystko poprzez ruch i zabawę. Warsztat zakłada aktywny udział dzieci i opiekunów. Prosimy o zabranie wygodnego stroju, gotowość do robienia fikołków i do kontaktu z podłogą! Pod koniec warsztatu planowana jest chwila z książką. 

Małgorzata Lipczyńska - aktorka, tancerka, trenerka, animatorka kultury. Prowadzi warsztaty taneczne, teatralne i edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Od kilku lat współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim, prowadząc zajęcia teatralne w Instytucie Kultury Polskiej. Absolwentka studiów podyplomowych "Porozumienie bez przemocy wg M.Rosenberga" w Collegium Civitas w Warszawie. W pracy zawodowej żywo zainteresowana możliwościami i potencjałem ciała ludzkiego, budzeniem jego świadomości oraz przełamywaniem barier i lęków. W zajęciach z dziećmi i dorosłymi swoją uwagę koncentruje na swobodnej ekspresji, bezpiecznej bliskości fizycznej i radości jaką daje dotyk i kontakt z drugim człowiekiem. 

 

 

UM CIA CIA BUM - rodzinne warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku 0-3 lata wraz z opiekunami 

data: 10 września 2022 (sobota) 
godzina: 17:00-17:45 
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 
wiek uczestników: dzieci w wieku 0-3 lata wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami 
czas trwania: 45 minut 
prowadzenie: Natalia Wicher 
koszt: 20 zł za dziecko, za pojedynczy warsztat 
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

UWAGA! 
Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju i wygodnego obuwia na zmianę. 

Na zajęciach będziemy śpiewać w rozmaitych skalach, stylach i tempach, a także rytmizować i improwizować wokalnie i ruchowo, pobudzając kreatywność i muzyczną wrażliwość u dzieci. Wszystko odbywa się w formie swobodnej zabawy, z towarzyszeniem kolorowych rekwizytów i instrumentów. Wystarczy wygodny strój i otwartość na wspólne muzykowanie! 
Podstawą zajęć gordonowskich jest zanurzenie dziecka w muzycznej różnorodności, której nie spotka ono nigdzie indziej. Podczas zajęć dialogujemy z dziećmi ucząc je ROZUMIENIA muzyki, czyli audiowania, myślenia muzycznego, a nie tylko odtwarzania muzyki. Przyspieszamy tym samym rozwój mowy oraz możliwości szybszego przyswajania wiedzy z innych dziedzin. 

Natalia Wicher - magister Filozofii na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz absolwentka Zarządzania kulturą Instytutu Teorii Literatury, Teatru i Sztuk Audiowizualnych na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowana instruktor muzyki wg teorii uczenia E.E. Gordona, właścicielka pracowni muzycznej Tadaam, w ramach której prowadzi zajęcia stacjonarne w żłobkach i przedszkolach. Współpracuje z Biblioteką Miejską w Łodzi. Uczestniczka kursu gordonowskiego I stopnia "Improwizuję, czyli audiuję" organizowanego przez Fundację Kreatywnej Edukacji oraz Polskie Towarzystwo Edwina Eliasa Gordona w Warszawie. Była członkini łódzkiego chóru Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, uczestniczka wielu warsztatów śpiewu białego. Miłośniczka bułgarskich pieśni tradycyjnych i szeroko pojętej muzyki ludowej. Mama dwójki maluchów, Romka i Marianki, które stanowią najlepszą siłę napędową, inspirację i motywację do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań.HULAJ DUSZA - rodzinny multisensoryczny plac zabaw dla dzieci najmłodszych, w wieku od 6 miesięcy do 6 lat wraz z opiekunami 

data: 11 września 2022 (niedziela) 
godzina: 11:00-12:10 
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 
wiek uczestników: dzieci w wieku 6 miesięcy - 6 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami 
czas trwania: 70 minut 
prowadzenie: Hulaj Dusza / Karolina Radzikowska 
koszt: 50 zł za dziecko, za pojedynczy warsztat 
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

UWAGA! 
Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dokonanie przedpłaty za udział w warsztatach (50 zł za dziecko), na konto Fabryki Sztuki w Łodzi: 66 1050 1461 1000 0090 8161 3359, oraz przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: warsztaty@fabrykasztuki.org, najpóźniej do piątku, 9 września 2022, do godziny 18:00. 
Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju i wygodnego obuwia na zmianę. 
Dzieci na terenie placu zabaw powinny przebywać z dorosłymi opiekunami, którzy dbają o ich bezpieczeństwo. 

Multisensoryczny, mobilny plac zabaw Hulaj Dusza, to niezapomniana wyprawa do krainy różnorodnych faktur, dźwięków, kolorów i kształtów. Podczas spotkań warsztatowych dzieci będą mogły cieszyć się kontaktem z różnorodnymi bodźcami, stymulującymi wszystkie zmysły. Czekać na nie będą wyspy wypełnione po brzegi substancjami, materiałami, takimi jak: kisiel, makarony, zboże, masy mączne, księżycowy piasek, ciecz nienewtonowska i wiele innych. Wszystko to w pięknych, bajkowych aranżacjach. Każda wyspa to inna historia, inny pomysł na stylizację, dzięki czemu dzieci co chwilę odkrywają coś nowego. 

Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, kreatywność w tworzeniu aranżacji, dopasowywanie się do pór roku, oczekiwanej tematyki, okoliczności z aranżacją i wyposażeniem placu zabaw. Podczas zabawy na terenie multisensorycznego placu zabaw będzie obecnych 2 animatorów. Ich zadaniem jest zachęcanie dzieci do wspólnego hulania, wykonywanie doświadczeń lub mas plastycznych według przepisów (ciastoliny, kaszoliny, slime'y, itp.)

 

 

KRAV MAGA - warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-13 lat 

data: 14, 21, 28 września 2022 (środa) 
godzina: 18:00-19:00 (6-9 lat), 19:00-20:00 (10-13 lat) 
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 
wiek uczestników: dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-13 lat 
czas trwania: 1 godzina 
prowadzenie: Elina Toneva 
koszt: 25 zł za dziecko za pojedynczy warsztat / 80 zł za dziecko za cztery warsztaty - karnet ważny przez 1,5 miesiąca od daty wystawienia 
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

UWAGA! 
Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju sportowego i wygodnego sportowego obuwia na zmianę. 

Zapraszamy na zajęcia ruchowe "Krav Maga" przeznaczone dla dzieci. Podczas zajęć będziemy biegać, skakać i turlać się. Pokażemy też jak za pomocą systemu Krav Maga można używać swojego ciała jako narzędzia do samoobrony - jak i czym uderzać, jak i gdzie kopać, jak wywracać się bezpiecznie. Trening zakończymy rozciąganiem i wyciszeniem. 

Elina Toneva - urodzona w Sofii (Bułgaria) pieśniarka, aktorka Teatru CHOREA. Wykładowczyni ruchu scenicznego i śpiewu w Szkole Filmowej w Łodzi. Wieloletnia instruktorka walki wręcz Krav Maga. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Profesjonalnie zajęła się śpiewem w Gardzienicach, podejmując współpracę z "Orkiestrą Antyczną", (projekt muzyczno-badawczy Tomasza Rodowicza i Macieja Rychłego, będący kreatywną rekonstrukcją muzyki Antycznej Grecji). Od początku istnienia Teatru CHOREA jest współtwórcą i wykonawczynią muzyki w większości spektakli i projektów muzycznych Teatru. Jest jednym z liderów programów edukacyjnych i warsztatowych zespołu, prowadząc indywidualnie i zespołowo zajęcia z aktorami, muzykami, tancerzami i instruktorami teatralnymi oraz ze wszystkimi, którzy lubią śpiew i ruch, zarówno w Polsce jak i w wielu krajach Europy i świata. Jej warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki jej charyzmatycznej osobowości, dużemu doświadczeniu pedagogicznemu oraz profesjonalnemu łączeniu elementów ruchu fizycznego, ćwiczeń i zabaw rytmicznych oraz wymagających pieśni tradycyjnych. DZIECIAKI TEŻ RYSUJĄ KOMIKSY - warsztaty tworzenia postaci i historyjek rysunkowych, dla dzieci w wieku 9-13 lat 

data: 17 września 2022 (sobota) 
godzina: 11:00-12:45 
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 
wiek uczestników: dzieci w wieku 9-13 lat 
czas trwania: 1 godzina 45 minut 
prowadzenie: Justyna Osiecka 
koszt: 25 zł za dziecko za pojedynczy warsztat 
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

UWAGA! 
Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju i wygodnego obuwia na zmianę. 

Na każdym spotkaniu omawiane będzie jedno zagadnienie związane z tworzeniem historii rysunkowych, a efektem końcowym całego cyklu będzie stworzenie postaci i historii z jej udziałem oraz zakomponowanie całości do wybranego przez uczestnika formatu i przedstawienie gotowej historii na papierze. 

Początek każdego spotkania będzie poprzedzony: 
a) krótkim wykładem i serią inspirujących materiałów, które będą miały za zadanie pomóc otworzyć uczestników na twórczą pracę; 
b) krótkim zadaniem rysunkowym, mającym przygotować do głównego tematu zajęć. 

Na warsztatach uczestnicy będą pracować indywidualnie, a ich praca będzie na bieżąco omawiana. 

Justyna Osiecka - ukończyła Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Łódzkiej, kursy: “Komiks i preprodukcja filmów i gier” na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz UX/UI designer. Pracowała m.in. jako architekt w Holandii w SLA Bureau, w Oddziale ds. Estetyki Miasta w Biurze Architekta Miasta Łodzi. Tworzy ilustracje, artbooki. Od 2021 rozwija własną markę Pet and Others. Ma na swoim koncie kilkanaście nagród z zakresu projektowania architektonicznego, designu i projektowania graficznego, m.in. nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi za pracę dyplomową “Rewitalizacja obszarów zabytkowych i ochrona zabytków miasta Łodzi 2011”, I i II nagrodę za plakaty dla Dolnośląskiego Festiwalu Architektury i II nagrodę na plakat do konkursu organizowanego przez Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, I nagrodę za projekt stojaka rowerowego “Rowerem do kultury. Gdańsk 2016”, wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Jasnowidze 2018 na projekt książki dla dzieci za jeden z najlepszych projektów edycji. Jest finalistką programu “Startupy w Łodzi 2020”, gdzie przedstawiła pomysł na krótkie historyjki komiksowe. 


Warsztat dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego. 


 SOBÓTKI RĘCZNE - rodzinne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-10 lat wraz z opiekunami 

data: 17 września 2022 (sobota) 
godzina: 15:00-17:00 
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 
wiek uczestników: dzieci w wieku 6-10 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami 
czas trwania: 2 godziny 
prowadzenie: Jola Królicka 
koszt: 35 zł za dziecko za pojedynczy warsztat 
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

UWAGA! 
Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju i wygodnego obuwia na zmianę. 

Weekendowe rodzinne zajęcia, adresowane do dzieci w wieku 6-10 lat oraz ich opiekunów. Dajemy "śmieciom" nowe życie, uczymy patrzenia na nie w kreatywny sposób. W trakcie warsztatów zespoły tworzą prace plastyczne na zaproponowany temat, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, począwszy od rzeczy z recyklingu (plastikowe butelki, pudła kartonowe, folie, tkaniny), przez tworzywa naturalne (kije, patyki, wiklina), aż po przedmioty codziennego użytku (sitka, lejki, kosze, miotły, łyżki), czy elementy konstrukcyjne (kółka, rury, taśmy, sznurki). Projekty nie wymagają od uczestników wyjątkowych zdolności plastycznych ani manualnych, nie używamy narzędzi (poza nożyczkami). Zajęcia pozwalają dzieciom spojrzeć na zwykłe przedmioty z zupełnie innej perspektywy, uczą twórczego myślenia oraz dają możliwość stworzenia czegoś niezwykłego wspólnymi siłami, przy czym opiekunowie tylko wspierają działania dzieci. To one są tu głównymi wykonawcami. 

Jola Królicka - artystka, plastyczka, pedagożka, realizatorka wielu scenografii do koncertów i eventów, rysowniczka. Zajmuje się rękodziełem artystycznym, prowadzi edukacyjno-integracyjne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży pełnosprawnej i z niepełnosprawnościami. Prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi oraz rodzinne, międzypokoleniowe warsztaty plastyczne w ramach programu "Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki w Łodzi". Jako ilustratorka współtworzy program TVP pt. "Supełkowe ABC" skierowany do dzieci niedosłyszących. Autorka scenografii do spektakli i koncertów: "Żarty Teatralne" (2018), "Miasto" (2019), "Rój. Sekretne życie społeczne" (2019), "iGeneration?" (2020), "Sklep z dobrym humorem" (2021), "Dzień Dobry Pinky Mouse!" (2021), zrealizowanych w Teatrze CHOREA. CERAMIKA - warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży w wieku 9-15 lat 

data: 18 września 2022 (niedziela) 
godzina: 15:00-17:00 
miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 
wiek uczestników: dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat 
czas trwania: 2 godziny 
prowadzenie: Elina Toneva 
koszt: 45 zł za uczestnika za pojedynczy warsztat 
zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

UWAGA! 
Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju, który można pobrudzić i wygodnego obuwia na zmianę. 

Podczas warsztatów, przy użyciu różnych technik ceramicznych, stworzymy niewielkie przedmioty dekoracyjne: figurki, miseczki, wazoniki do zasuszonych kwiatów, lub osłonki na doniczki. Będziemy korzystać z gliny samoutwardzalnej, różnych poręcznych narzędzi do fakturowania i obróbki ceramicznych prac. Podczas zajęć ukształtujemy nasze prace, będziemy je dekorować, malować i zabezpieczać lakierem. 

Elina Toneva - urodzona w Sofii (Bułgaria) pieśniarka, aktorka Teatru CHOREA. Wykładowczyni ruchu scenicznego i śpiewu w Szkole Filmowej w Łodzi. Wieloletnia instruktorka walki wręcz Krav Maga. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Profesjonalnie zajęła się śpiewem w Gardzienicach, podejmując współpracę z "Orkiestrą Antyczną", (projekt muzyczno-badawczy Tomasza Rodowicza i Macieja Rychłego, będący kreatywną rekonstrukcją muzyki Antycznej Grecji). Od początku istnienia Teatru CHOREA jest współtwórcą i wykonawczynią muzyki w większości spektakli i projektów muzycznych Teatru. Jest jednym z liderów programów edukacyjnych i warsztatowych zespołu, prowadząc indywidualnie i zespołowo zajęcia z aktorami, muzykami, tancerzami i instruktorami teatralnymi oraz ze wszystkimi, którzy lubią śpiew i ruch, zarówno w Polsce jak i w wielu krajach Europy i świata. Jej warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki jej charyzmatycznej osobowości, dużemu doświadczeniu pedagogicznemu oraz profesjonalnemu łączeniu elementów ruchu fizycznego, ćwiczeń i zabaw rytmicznych oraz wymagających pieśni tradycyjnych. ASHTANGA JOGA - cykliczne warsztaty jogi dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych 

Grupa początkująca (Vinyasa): 
data: 7, 14, 21, 28 września 2022 (środa) 
godzina: 16:30-17:30 

Grupa średniozaawansowana (PSP - Pierwsza Seria Prowadzona, znajomość przynajmniej połowy Pierwszej Serii Ashtangi) 
data: 5, 12, 19, 26 września 2022 (poniedziałek) 
godzina: 18:00-19:30 

Mysore (Praktyka własna pod okiem nauczyciela) 
data: 2, 6, 7, 9, 13, 14, 20, 21, 23, 27, 28, 30 września 2022 (wtorek, środa, piątek) 
godzina 8:30-10:30 

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w łodzi, ul. Tymienieckiego 3 
wiek uczestników: młodzież od 16 roku życia i dorośli 
prowadzenie: Maja Caban / Nataradża - joga i masaż 

koszt: 
- pojedyncze zajęcia prowadzone (poniedziałki i środy) - 30 zł od uczestnika 
- pojedyncze zajęcia Mysore (wtorki, środy i piątki) - 30 zł od uczestnika 
- karnet (4 wejścia) - 110 zł 
- karnet (8 wejść) - 180 zł 
- karnet (12 wejść) - 230 zł 
- zajęcia indywidualne (60 minut) - 100 zł 
- zajęcia indywidualne (4 wejścia) - 320 zł 
- karnety można wykorzystać w ciągu 4 tygodni od daty zakupu 

zapisy/informacje: nataradza.joga@gmail.com 
facebook: https://www.facebook.com/Nataradża-joga-i-masaż-113153530860847 

UWAGA! 
Fabryka Sztuki i Teatr CHOREA nie prowadzą zapisów, ani nie przyjmują opłat za udział w warsztatach. 
Wszelkich informacji dotyczących warsztatów, rezerwacji miejsc oraz sposobu opłaty, udziela prowadząca warsztaty - Maja Caban, pod adresem: nataradza.joga@gmail.com, lub https://www.facebook.com/Nataradża-joga-i-masaż-113153530860847
Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju oraz o przygotowanie maty do ćwiczeń. 

Ashtanga Vinyasa Yoga to dynamiczna forma jogi, w której asany poprzeplatane są Vinyasami, czyli harmonijnymi sekwencjami, łączącymi ruch z oddechem. Ruch w rytmie oddechu powoduje wytwarzanie ciepła w ciele ćwiczącego, co sprzyja poceniu się oraz intensywnemu oczyszczaniu organizmu i uwalnianiu nagromadzonych toksyn, zarówno w powierzchniowych warstwach podskórnej tkanki tłuszczowej jak i w głębokich warstwach mięśni i narządów wewnętrznych. Praktykując Ashtangę, oczyszczamy ciało oraz trenujemy wytrzymałość, siłę̨ i koncentrację umysłu. Podczas cyklicznych zajęć w Fabryce Sztuki w Łodzi będziemy uczyć się całej Pierwszej Serii, zwanej Joga Chikitsa. 

Maja Caban - tancerka, aktorka, performerka, nauczycielka Ashtanga Jogi. Członkini Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA, gdzie poza pracą artystyczną odpowiada także za produkcję spektakli i koncertów, prowadzenie projektów edukacyjnych i społecznych oraz planowanie i pozyskiwanie funduszy. Zajmuje się pracą z ciałem i tańcem od 5 roku życia, począwszy od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca Ludowego "Harnam" przez klasykę, po taniec współczesny, kontakt improwizację i tango argentyńskie. Praktykuje Ashtanga Jogę skupiając się na aspekcie terapeutycznym, równomiernym rozwoju ciała, zapobieganiu kontuzjom oraz odnajdywaniu harmonii między ciałem a umysłem. Zajmuje się również hawajskim masażem świątynnym Lomi Lomi Nui.

 

 

WAŻNE INFORMACJE: 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi: 
http://www.chorea.com.pl/pl/warsztaty/tworcze-warsztaty-regulamin/ 

Wszelkie zapytania dotyczące Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi prosimy kierować na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org

* Wrześniowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki w Łodzi: 
- Odbywają się w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3. 
- Jeżeli miejsce ulegnie zmianie, będziemy o tym informować uczestników na bieżąco. 
- Fabryka Sztuki zastrzega sobie możliwość zmiany formuły warsztatów ze stacjonarnych na warsztaty online, a także do zmiany terminu lub odwołania wybranych warsztatów, w zależności od stanu sytuacji epidemiologicznej w kraju. 

* Udział w warsztatach jest płatny: 
- Cennik każdego warsztatu podany jest w zarówno w miesięcznym harmonogramie warsztatów, jak również w opisie każdego wydarzenia. 
- Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Łodzianina mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 5 zł za udział w pojedynczych warsztatach. Powyższej zniżce nie podlegają karnety oraz udział w warsztatach Ashtanga Jogi, prowadzonych przez Maję Caban (Nataradża - joga i masaż). 
- Płatność za udział w warsztatach przyjmujemy gotówką, przed rozpoczęciem wydarzenia. 
- Płatność za udział w warsztatach można również przelać na konto Fabryki Sztuki w Łodzi: 66 1050 1461 1000 0090 8161 3359. 
- W tytule przelewu należy umieścić tytuł warsztatu, datę warsztatu oraz imię i nazwisko uczestnika / opiekuna. 
- Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org
- W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, Fabryka Sztuki nie zwraca przelanej opłaty. 
- Nadawca przelewu będzie mógł wykorzystać opłatę w późniejszym terminie, na poczet udziału w kolejnych Twórczych Warsztatach w Fabryce Sztuki. 

* Na warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc: 
- Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00: 
- mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org
- telefonicznie: +48 506 103 207. 
- Nie prowadzimy zapisów w weekendy (soboty i niedziele) oraz w dni świąteczne. 
- System rezerwacji miejsc zamykamy o godzinie 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie, a na wydarzenia sobotnie, niedzielne i poniedziałkowe system rezerwacji miejsc zamykamy w poprzedzający je piątek o godzinie 18:00. 
- W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników: 
- w przypadku warsztatów rodzinnych i warsztatów dla dzieci i młodzieży: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię i nazwisko dorosłego opiekuna/rodzica; 
- w przypadku warsztatów dla dorosłych: imię, nazwisko i wiek uczestnika. 
- Prosimy uczestników o informowanie nas o zmianie lub odwołaniu rezerwacji, najpóźniej do godz. 18:00 w dniu poprzedzającym wydarzenie. 
- Nie przyjmujemy zgłoszeń na kolejne wydarzenia, od osób, które nie uprzedzają nas o odwołaniu rezerwacji. 

* Twórcze Warsztaty "Ashtanga Joga": 
- Fabryka Sztuki i Teatr CHOREA nie prowadzą zapisów, ani nie przyjmują opłat za udział w warsztatach. 
- Udział w tych warsztatach jest płatny. 
- Zapisy na warsztaty prowadzi Maja Caban / Nataradża - joga i masaż: 
- mailowo: nataradza.joga@gmail.com
- za pośrednictwem Facebooka: https://www.facebook.com/Nataradża-joga-i-masaż-113153530860847
- Osoby, które prześlą zgłoszenie udziału w warsztatach (na adres: nataradza.joga@gmail.com, lub https://www.facebook.com/Nataradża-joga-i-masaż-113153530860847) w odpowiedzi otrzymają informacje dotyczące sposobu opłaty oraz uczestnictwa w wydarzeniu. 

* W związku z zagrożeniem pandemicznym prosimy uczestników wydarzeń o przestrzeganie ważnych zasad: 
- Zostańcie w domu jeśli nie czujecie się zdrowo - macie katar, kaszel lub podwyższoną temperaturę. 
- Często myjcie i dezynfekujcie ręce. Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi. 

 

 

 

Archiwum

poprzednie aktualności

retroperspektywy smierc na gruszy fot. agnieszka cytacka 40

Podsumowanie sezonu 2021/2022

miejsce i czas
01.09.2022
Teatr CHOREA | Projekt

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem sezonu teatralnego 2021/2022 w Teatrze CHOREA (między 1 września 2021 a 31 sierpnia 2022). Ile premier stworzyliśmy? Ile spektakli i koncertów zagraliśmy? Dokąd podróżowaliśmy? Czy otrzymaliśmy jakieś wyróżnienia? Wszystkiego dowiecie się zerkając poniżej.

Screenshot 20220927 142207 Gallery

Rezydencja artystek Teatru Tutejszego w CHOREI

miejsce i czas
01.09-31.10.2022
11 | Projekt

Od 1 września do 31 października 2022, Teatr CHOREA ma przyjemność gościć aktorki z Teatru Tutejszego z Mińska (Białoruś).

297587436 433606572116964 602634164274347961 n

Premiera książki "Rodowicz-Teatr-Droga"

miejsce i czas
27.08.2022
Teatr CHOREA | Projekt

Zapraszamy na pre­mie­rę książ­ki „Ro­do­wicz-Te­atr-Dro­ga” Wy­daw­nic­twa Ży­wo­sło­wie oraz spo­tka­nie au­tor­skie z Da­riu­szem Ko­siń­skim i To­ma­szem Ro­do­wi­czem. Wydarzenie obywa się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Retroperspektywy 2022: POCZĄTEK NOWEGO ŚWIATA.