280048743 330460485886122 1303699787294080277 n
Strona główna / Aktualności / Dzień Dziecka na Abramce!

Dzień Dziecka na Abramce!

miejsce i czas
01.06.2022
Przestrzenie Sztuki | Projekt

Z okazji Dnia Dziecka Fabryka Sztuki w Łodzi i Teatr CHOREA zapraszają wszystkich chętnych do spędzenia rodzinno-sąsiedzkiego popołudnia w Pasażu Abramowskiego! / З нагоди Дня захисту дітей Fabryka Sztuki в Лодзі запрошує всіх прийняти участь у родинному святі у Pasaż Abramowski! текст українською нижче. ↓

 

data: 1 czerwca 2022 (środa)
godzina: 15:00-18:00
miejsce: Pasaż Abramowskiego w Łodzi 
wstęp: wolny, bezpłatny

 

 

W programie wydarzenia znajdziecie liczne atrakcje: warsztaty plastyczne, naukę robienia „łapaczy snów”, pyszne i zdrowe warsztaty kulinarne, warsztaty sportowe z Krav Magi, strefę relaksu oraz niezwykle przyjemne warsztaty muzyczne dla najmłodszych. Dodatkowo w ten wyjątkowy dzień rodzicom energii doda pyszna kawa, a dzieciom życie osłodzi wata cukrowa! 

 

Podczas wydarzenia, przy każdym stoisku, na każdego z małych uczestników, będzie czekało specjalne zadanie - za które będzie można dostać pieczątkę. Uczestnicy, którzy wykonają wszystkie zadania i zbiorą komplet pieczątek - otrzymają niespodzianki! 

 

Tego wydarzenia nie możecie przegapić! Zapraszamy serdecznie na jedyny w swoim rodzaju Dzień Dziecka na Abramce!

Uwaga! Wszystkich uczestników wydarzenia prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem: 

 

REGULAMIN WYDARZENIA „DZIEŃ DZIECKA NA ABRAMCE!” 
Data: 01.06.2022, godz. 15:00-18:00
Miejsce: Pasaż Abramowskiego w Łodzi 

1. Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Sztuki w Łodzi. 
2. Wydarzenie odbywa się w dniu 1 czerwca 2022, w godzinach 15:00-18:00. 
3. Regulamin kierowany jest do wszystkich osób, które w czasie trwania wydarzenia będą przebywać na terenie pasażu Abramowskiego - między rozstawionymi namiotami - na którym przeprowadzane jest wydarzenie. Każda osoba przebywająca na tym terenie w czasie trwania wydarzenia obowiązana jest stosować się do postanowień niniejszego Regulaminu. 
4. Celem Regulaminu jest zapewnienie bezpieczeństwa wydarzenia poprzez określenie zasad zachowania się osób obecnych podczas wydarzenia i korzystania przez nie z terenu, na którym przeprowadzane jest wydarzenie, a także urządzeń, znajdujących się na nim. 
5. Organizator zapewnia uczestnikom imprezy bezpłatny udział we wszystkich wydarzeniach odbywających się podczas imprezy. Wydarzenia mają charakter ogólnodostępny i otwarty. 
6. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w wydarzeniu na wyłączną odpowiedzialność osób, które sprawują nad nimi pieczę. 
7. Organizator udostępnia uczestnikom sprzęt, taki jak: stoły, krzesła, pufy, leżaki, poduszki, koce, maty, namioty, a także wszelkie materiały, przedmioty, narzędzia, rekwizyty i sprzęty niezbędne do przeprowadzenia warsztatów odbywających się podczas wydarzenia. Uczestnicy zobowiązują się do korzystania z wyżej wymienionego sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem, nie niszczenia go, nie wynoszenia poza teren wydarzenia i zwrotu na życzenie osób obsługujących wydarzenie. 
8. Organizator może odmówić wstępu na teren wydarzenia każdej osobie zakłócającej ład i porządek publiczny, jak również będącej pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. 
9. W przypadku zakłócania ładu i porządku publicznego organizator wydarzenia może wezwać uczestnika wydarzenia do właściwego zachowania się, a w przypadku dalszego łamania zasad uczestnictwa w wydarzeniu, wezwać do opuszczenia przez niego terenu wydarzenia i zastosować wszelkie dostępne środki, celem wyegzekwowania powyższego żądania. 
10. Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych organizatora, zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie mogą zostać umieszczone na stronie internetowej oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych i publikacjach oraz w serwisach społecznościowych (np. Facebook, Instagram). Uczestnik tym samym zrzeka się wszelkich roszczeń (istniejących i przyszłych), w tym również o wynagrodzenie względem Fabryki Sztuki w Łodzi, z tytułu wykorzystywania wizerunku na potrzeby określone w regulaminie.
11. Udział w imprezie jest równoznaczny z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu.

 

W związku z zagrożeniem pandemicznym prosimy uczestników wydarzenia o przestrzeganie ważnych zasad:
- Zostańcie w domu jeśli nie czujecie się zdrowo - macie katar, kaszel lub podwyższoną temperaturę.
- Często myjcie i dezynfekujcie ręce.З нагоди Дня захисту дітей Fabryka Sztuki в Лодзі запрошує всіх прийняти участь у родинному святі у Pasaż Abramowski! 

 

Дата: 1 червня 2022 року (середа)
Час: 15:00-18:00
Вхід: вільний, безкоштовний

 

У програмі численні атракціони: мистецькі, кулінарні та спортивні майстер-класи, виготовлення «ловців снів». Для вас буде облаштована зона відпочинку. Для найменших учасників заходу – приємні музичні майстер-класи. Нехай у цей особливий день батьки отримують енергію від смачної кави, а життя дітей підсолоджує солодка вата! 

 

Під час заходу біля кожного стенду вас чекає спеціальне завдання, за яке можна отримати штамп. На учасників, яким вдасться зібрати всі марки – чекає сюрприз! 

 

Цю подію не можна пропустити! Щиро запрошуємо на День захисту дітей на Абрамку!

 

Усіх учасників заходу просимо ознайомитися з положеннями, опублікованими на веб-сайті Fabryka Sztuki у Лодзі:
http://www.fabrykasztuki.org/Dzien_Dziecka_na_Abramce__Projekt_Przestrzenie_Sztuki,11,214

 

Організатор: Fabryka Sztuki в Лодзі

 

Партнер: Театр «CHOREA».

 

Урочистий захід співфінансується урядом міста Лодзь.Захід відбувся в рамках проекту «Przestrzenie Sztuki».

 

Проект «Przestrzenie Sztuki» фінансується Міністерством культури і національної спадщини, реалізується Інститутом музики і танцю та Театральним інститутом ім. Збігнєв Рашевський.

 

 

Organizator: Fabryka Sztuki w Łodzi

Współorganizatorzy: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Urząd Miasta Łodzi

Partner: Teatr CHOREA

 

Wydarzenie realizowane w ramach programu Przestrzenie Sztuki Łódź - Teatr.

Projekt "Przestrzenie Sztuki" jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. 

 

Projekt "Przestrzenie Sztuki" dofinansowano ze środków budżetu państwa.

 

Projekt "Przestrzenie Sztuki" dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

 

PS belka 22 

  logo wer horyzont zhaslem pl kolor rgb

 

 

Archiwum

poprzednie aktualności

fot Anna Sobolewska 20

Cykl Warsztatów "Teatr w Działaniu"

miejsce i czas
13.05-11.12.2022
Przestrzenie Sztuki | Warsztat

Zapraszamy na cykliczne warsztaty - "TEATR W DZIAŁANIU - formy twórczej aktywności w pracy społecznej, edukacyjnej, terapeutycznej", prowadzone przez Igę Załęczną, w Fabryce Sztuki w Łodzi.

JA FEUERBACH plakat poziom

Premiera spektaklu "Ja, Feuerbach"

miejsce i czas
05.05.2022
Przestrzenie Sztuki | Spektakl

Zapraszamy na premierę spektaklu "Ja, Feuerbach", w reżyserii Pawła Głowatego, na scenie Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu "Przestrzenie Sztuki Łódź - Teatr 2022", organizowanym przez Fabrykę Sztuki w Łodzi, w partnerstwie z Teatrem CHOREA, jako część działań z partnerami.

tworcze maj22 miesiac

Majowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki

miejsce i czas
04-28.05.2022
Fabryka Sztuki w Łodzi | Warsztat

Zapraszamy do udziału w majowych Twórczych Warsztatach w Fabryce Sztuki w Łodzi! Warsztaty prowadzone przez świetnych instruktorów, przeznaczone są dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Sprawdźcie harmonogram, zanotujcie daty, rezerwujcie miejsca i czas!