IMG 9305
Strona główna / Aktualności / Cykliczne warsztaty "Krav Maga" dla dzieci

Cykliczne warsztaty "Krav Maga" dla dzieci

miejsce i czas
07.02.2024
Fabryka Sztuki w Łodzi | Warsztat

Zapraszamy do dołączenia do cyklicznych zajęć dwóch stałych grup warsztatowych "Krav Maga", przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-9 lat i 10-13 lat, prowadzonych przez doświadczoną instruktorkę – Elinę Tonevę, w ramach programu Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi.

 

 

KRAV MAGA - warsztaty sportowe dla stałej grupy dzieci w wieku 6-9 lat i 10-13 lat

 

data: zajęcia odbywają się w każdą środę, od 7 lutego 2024

godzina: 18:00-19:00 – grupa dzieci w wieku 6-9 lat

godzina: 19:00-20:00 – grupa dzieci w wieku 10-13 lat

miejsce: sala warsztatowa w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

koszt: 140 zł za miesiąc, za dziecko

prowadzenie: Elina Toneva

zapisy i informacje: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

UWAGA!

Na zajęcia wymagany jest strój sportowy na zmianę i obuwie sportowe na gumowej podeszwie.

 

Trening Krav Maga dla dzieci oparty jest o formy zabawowe: bieganie, skakanie, turlanie, gry zadaniowe, tory przeszkód i zabawy sprawnościowe. W trakcie zajęć dzieci zdobywają wiedzę o tym, jak bezpiecznie upadać, jak rozpoznawać zachowania agresywne i ich unikać. Dzieci uczą się także podstaw samoobrony, dowiadują się jak za pomocą systemu Krav Maga można używać swojego ciała jako narzędzia do obrony własnej - jak i czym uderzać, jak i gdzie kopać, jak wywracać się bezpiecznie, jak uwolnić się od uchwytu za nadgarstki lub za ubranie. Uczymy się też podstaw pierwszej pomocy, między innymi układania w pozycji bezpiecznej, zapamiętujemy numery telefonów alarmowych, poznajemy procedury zgłaszania wypadku oraz zasady bezpieczeństwa w miejscach publicznych, na przykład co zrobić w sytuacji kiedy dziecko się zgubi. Rozmawiamy też o emocjach - gniewie, złości i agresji - uczymy się jak sobie z nimi radzić, jak zdrowo rozładowywać nagromadzone emocje i jak postępować w przypadku agresji rówieśniczej, lub ze strony osób dorosłych. Każde zajęcia kończymy rozciąganiem i wyciszeniem.

 

Elina Toneva - urodzona w Sofii (Bułgaria) pieśniarka, aktorka Teatru CHOREA. Wykładowczyni ruchu scenicznego i śpiewu w Szkole Filmowej w Łodzi. Wieloletnia instruktorka walki wręcz Krav Maga. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Profesjonalnie zajęła się śpiewem w Gardzienicach, podejmując współpracę z "Orkiestrą Antyczną", (projekt muzyczno-badawczy Tomasza Rodowicza i Macieja Rychłego, będący kreatywną rekonstrukcją muzyki Antycznej Grecji). Od początku istnienia Teatru CHOREA jest współtwórcą i wykonawczynią muzyki w większości spektakli i projektów muzycznych Teatru. Jest jednym z liderów programów edukacyjnych i warsztatowych zespołu, prowadząc indywidualnie i zespołowo zajęcia z aktorami, muzykami, tancerzami i instruktorami teatralnymi oraz ze wszystkimi, którzy lubią śpiew i ruch, zarówno w Polsce jak i w wielu krajach Europy i świata. Jej warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki jej charyzmatycznej osobowości, dużemu doświadczeniu pedagogicznemu oraz profesjonalnemu łączeniu elementów ruchu fizycznego, ćwiczeń i zabaw rytmicznych oraz wymagających pieśni tradycyjnych.

 

 

WAŻNE INFORMACJE

 

 

 • Płatność za udział w Twórczych Warsztatach „KRAV MAGA” przyjmujemy:
  - przed rozpoczęciem warsztatów, na początku każdego miesiąca, za cały miesiąc.
  - gotówką lub kartą (zbliżeniowo, za pośrednictwem karty Visa, Mastercard, American Express, telefonu lub zegarka, paska magnetycznego i chipa).

 

 • System rezerwacji miejsc na Twórcze Warsztaty "Krav Maga" prowadzimy:
  - od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00
  - mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org
  - w mailu prosimy podać tytuł warsztatu, imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię i nazwisko dorosłego opiekuna/rodzica

 

 • Kwota 140 zł stanowi opłatę za udział w pełnej serii warsztatów w danym miesiącu. Podana kwota nie może być pomniejszona, w sytuacji, w której uczestnik nie może wziąć udziału, lub nie wziął udziału w pełnej serii warsztatów w danym miesiącu. 

 

 

Archiwum

poprzednie aktualności

antymanip.

Warsztaty "Rozpoznawanie i obrona przed zachowaniami przemocowymi w pracy zespołowej"

miejsce i czas
13.01.2024
Teatr CHOREA | Warsztat

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach "Rozpoznawanie i obrona przed zachowaniami przemocowymi w pracy zespołowej", odbywających się w ramach projektu "Bezpieczna przestrzeń. Dobre praktyki i narzędzia do transformacji polskiego systemu teatralnego". Warsztaty poprowadzi Ula Kijak, 13 stycznia 2024, w Teatrze CHOREA w Łodzi.

Livet Oslo fot.HOLLYBABA 69

Podsumowanie roku 2023

miejsce i czas
01.01.2024
Teatr CHOREA | Projekt

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem roku 2023 w Teatrze CHOREA. Ile premier stworzyliśmy? Ile projektów zorganizowaniliśmy? Ile spektakli i koncertów zagraliśmy? Dokąd podróżowaliśmy? Czy otrzymaliśmy jakieś wyróżnienia? Wszystkiego dowiecie się zerkając poniżej.

chorea swieta1 kopia

Życzenia

miejsce i czas
24.12.2023
Teatr CHOREA | Projekt

Drodzy Widzowie, Uczestnicy i Współtwórcy naszych wydarzeń, na Świę­ta Bo­że­go Na­ro­dze­nia i Nowy Rok, ży­czy­my Wam dużo spo­koj­u, ciszy, ciepła, troski i czułości. Dzię­ku­je­my, że by­li­ście z nami przez cały mi­ja­ją­cy rok. Do zo­ba­cze­nia w 2024, podczas warsz­ta­tów, spek­ta­kli, kon­cer­tów, pre­mie­r, projektów i Fe­sti­wa­lu RPS!