wygibasy square text v2
Strona główna / Aktualności / Warsztaty ruchowe "KWIETNIOWE WYGIBASY"

Warsztaty ruchowe "KWIETNIOWE WYGIBASY"

miejsce i czas
06.04.2024
Teatr CHOREA | Warsztat

Zapraszamy na inkluzywne warsztaty ruchowe i somatyczne "KWIETNIOWE WYGIBASY", przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, prowadzone przez Natalię Zuch.

 

data: 6 kwietnia 2024 (sobota)

godzina: 11:00-13:00 

miejsce: sala warsztatowa, Fabryka Sztuki w Łodzi, ul Tymienieckiego 3

wiek uczestników: 15+

prowadzenie: Natalia Zuch
koszt: 25 zł - 100 zł (koszt udziału w warsztatach jest ruchomy, w zależności od dochodu, uczestnicy sami decydują jaką kwotę mogą zapłacić)
zapisy / informacje: zuch.natalia@gmail.com

liczba miejsc jest ograniczona

 

Wydarzenie wpisane w program "Wiosny Teatrów w Łodzi 2024". 

Więcej informacji o "Wiośnie Teatrów 2024 w Łodzi":

 


"KWIETNIOWE WYGIBASY" to inkluzywne zajęcia somatyczne oparte na Transformative Dance - izraelskiej metodzie ruchowej autorstwa Hadas Fisher-Oren. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, bez wymogów konkretnej sprawności fizycznej, czy doświadczenia tanecznego.

 

"KWIETNIOWE WYGIBASY" są zaproszeniem do odkrywania przyjemności w byciu we własnym ciele, dzięki ruchowi autentycznemu. Uczestnicy zajęć otrzymują proste instrukcje pozwalające zgłębiać własny język ciała, odpoczynek, kreatywność, przyjemność - wszystko poprzez zabawę z ruchem. Na zajęciach będziemy również czerpać z technik kreatywnych i metod ruchowych, takich jak: Gaga, Dose of Pleasure, Authentic Movement, pisanie kreatywne.

Natalia Zuch - jest dokumentalistką, kuratorką i nauczycielką Transformative Dance. Na codzień mieszka i pracuje w Berlinie. W latach 2017-2020 tańczyła z grupą Poetic Body, prowadzoną przez choreografkę Maríę Sánchez Alonso. W 2023 ukończyła kurs nauczycielski Transformative Dance, jako studentka Hadas Fisher-Oren i aktualnie jest częścią berlińskiego kolektywu Free Form Movement, w ramach którego prowadzi zajęcia w duchu Transformative Dance. W swojej pracy na parkiecie Natalia skupia się przede wszystkim na ruchu jako formie odpoczynku.

 

Więcej informacji o prowadzącej: 

https://www.nataliazuch.com/

https://www.instagram.com/natzuch/

https://www.facebook.com/natalia.zuch/


Więcej informacji o metodzie Transformative Dance:

https://www.transformative-dance.com/

 

Archiwum

poprzednie aktualności

inny pies inny kot www

Pokaz pracy "INNY PIES, INNY KOT"

miejsce i czas
02.04.2024
Teatr CHOREA | Spektakl

Zapraszamy na pokaz pracy "INNY PIES, INNY KOT", w wykonaniu artystów działających w Klubie Świadomej Młodzieży przy Fundacji Autism Team. Pokaz jest efektem cyklu warsztatów, prowadzonych przez Teatr CHOREA, w ramach programu "Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi 2024", dofinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

IMG 4074 kopia

Cykliczne "Zajęcia z Tańca Współczesnego" dla młodzieży i dorosłych

miejsce i czas
25.03.2024
Teatr CHOREA | Warsztat

Zapraszamy do dołączenia do cyklicznych warsztatów tanecznych "Zajęcia z Tańca Współczesnego", przeznaczonych dla młodzieży i dorosłych, prowadzonych przez Michała Rudkowskiego.

www 1200675 16

Warsztaty Teatru CHOREA "Ciało / Ruch / Głos"

miejsce i czas
23.03.2024
Teatr CHOREA | Warsztat

Zapraszamy na intensywne Warsztaty Teatru CHOREA - „CIAŁO / RUCH / GŁOS” - podczas "Rozruchu z Teatrem CHOREA", w ramach Wiosny Teatrów 2024 w Łodzi.