6
Strona główna / Aktualności / Spektakl "Wszędodomni" w Warszawie

Spektakl "Wszędodomni" w Warszawie

miejsce i czas
27.10.2014
Instytut Teatralny | Spektakl

Zapraszamy na pokaz spektaklu „Wszędodomni” zrealizowanego przez Teatru CHOREA we współpracy z Ośrodkiem dla Bezdomnych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Łodzi, w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

 

data: 27 października 2014
godzina: 19:00
miejsce: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1, Warszawa
bilety: 20 PLN (normalny), 10 PLN (ulgowy)
rezerwacja: bilety@instytut-teatralny.pl, tel. (22) 501 70 02

 

 

27 października 2014 roku, o godzinie 19:00, w Instytucie Teatralnym w Warszawie, odbędzie się pokaz spektaklu „Wszędodomni” zrealizowanego przez Teatru CHOREA we współpracy z Ośrodkiem dla Bezdomnych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Łodzi.

 

W trakcie przygotowywania spektaklu - spotkania, rozmowy i regularnie zajęcia teatralne pomogły wielu mieszkańcom ośrodka uzewnętrznić własne sądy, emocje i zdolności w zakresie różnych dziedzin sztuki.  

Pokaz spektaklu "Wszędodomni" odbędzie się w ramach  projektu MÓW ZA SIEBIE! organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. To cykl prezentacji twórców, dla których podstawową formą i środowiskiem pracy jest grupa teatralna. W ramach projektu pokazane zostaną przedstawienia grup pochodzących z różnych stron Polski, które często określa się wspólną nazwą: teatr alternatywny lub teatr offowy. Ich twórczość – podejmowane tematy, estetyka przedstawień i metody pracy – są jednak bardzo zróżnicowane. Łączy je to, że zazwyczaj stanowią jawnie osobistą wypowiedź twórców, wyrażają indywidualny punkt widzenia, własną interpretację rzeczywistości. Powstają poza teatrami instytucjonalnymi i najczęściej są tylko jedną z form aktywności konkretnej grupy. Celem projektu MÓW ZA SIEBIE jest rozpoznanie różnorodności środków wyrazu i praktyk polskich grup teatralnych. Po każdej prezentacji odbędzie się dyskusja z udziałem artystów.

 

kuratorka: Zofia Dworakowska (Instytut Kultury Polskiej UW)

 

Archiwum

poprzednie aktualności

Chorea Korniag spektakl

Spektakl "Z drugiej strony" w Łodzi

miejsce i czas
04-05.10.2014
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi | Spektakl

Zapraszamy na pokaz spektaklu "Z drugiej strony" w wykonaniu KORNIAG Theater i Teatru CHOREAna scenie Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi.

teatrCHOREA logooo

Podsumowanie sezonu 2013/2014

miejsce i czas
30.09.2014
Teatr CHOREA | Projekt

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem naszej działalności w minionym sezonie teatralnym. Poniżej znajdziecie informacje o wszystkich premierach, wyjazdach, nagrodach i prezentacjach naszych spektakli.

korniag

Warsztaty Master Class w Teatrze CHOREA

miejsce i czas
29.09-01.10.2014
Fabryka Sztuki | Warsztat

Zapraszamy na serię mistrzowskich warsztatów teatralnych, prowadzonych przez Tomasza Rodowicza i  Ewgenija Korniaga, w ramach projektu "Wspólne działania polsko-białoruskie 2014".