Cover wydarzenia www 1200675 px
Strona główna / Aktualności / Premiera spektaklu „Teatralny plac zabaw”

Premiera spektaklu „Teatralny plac zabaw”

miejsce i czas
06.06.2023
Fabryka Sztuki w Łodzi | Spektakl

Zapraszamy na premierę spektaklu „Teatralny plac zabaw” w wykonaniu uczniów II klasy Szkoły Podstawowej nr 10 im Władysława Broniewskiego. Wydarzenie odbywa się w ramach programu Przestrzenie Sztuki Łódź - Teatr 2023.


data: 6 czerwca 2023 (wtorek) 
godzina: 17.00

miejsce: sala warsztatowa, Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
czas trwania: 30 minut (bez przerwy) 

wiek widzów: 5+

wstęp: bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, konieczna rezerwacja miejsc
rezerwacje: przestrzeniesztuki.lodz.teatr@gmail.com, +48 506 103 207
 

 


Spektakl „Teatralny plac zabaw” powstał podczas pracy warsztatowej w szkolnej sali. Chcemy pokazać bogactwo dziecięcej wyobraźni ukryte w opowieściach, rysunkach, zabawach i grach grupowych. Zapraszamy Cię do wspólnej przygody, pokazując nasze różnorodne światy. Bo różnorodność sprawia, że świat ma więcej barw, jest intrygujący, tajemniczy, pobudza naszą wyobraźnię - jest ciekawy i niepowtarzalny.

Będziemy grać w piłkę, tańczyć taniec zwycięstwa, zamienimy się w potwory, ptaki, zjawiska natury, będziemy grać w deszczowej orkiestrze oraz rozmyślać o naszym miejscu na ziemi.


Prowadzenie grupy: Joanna Filarska, Małgorzata Lipczyńska, Wiktor Moraczewski
Opieka pedagogiczna: Joanna Swacyna 

Koncepcja, reżyseria, scenariusz: dzieci, Joanna Filarska, Małgorzata Lipczyńska, Wiktor Moraczewski

Współpraca kostiumograficzno-scenograficzna: Jola Królicka

Wsparcie realizatorskie: Janusz Adam Biedrzycki
Obsada: Aleksander Andrzejczak, Svietlana Bobalo, Natan Domowicz, Piotr Kuczyński, Marharyta Kupriianova, Jakub Leśniewski, Illia Matliak, Wanesa Pietrasik, Amelia Senderecka, Ksawery Sielc, Marcel Sosenkiewicz, Antonina Tadej, Maja Wruck, Michalina Wysocka

 


REZERWACJE

System rezerwacji bezpłatnych wejściówek na wydarzenie prowadzimy:

- mailowo: przestrzeniesztuki.lodz.teatr@gmail.com
- telefonicznie: +48 506 103 207
W mailu prosimy podać: tytuł i datę spektaklu, imię i nazwisko na które ma być dokonana rezerwacja oraz ilość rezerwowanych miejsc.


 

System rezerwacji wejściówek zamykamy po wyczerpaniu limitu miejsc, lub o godzinie 18:00 w dniu poprzedzającym wydarzenie.

 


Wejściówki można odebrać w dniu wydarzenia, najwcześniej godzinę przed jego rozpoczęciem, w niskim budynku Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3. 


 Wydarzenie odbywa się w ramach programu Przestrzenie Sztuki Łódź - Teatr 2023.

Organizator: Fabryka Sztuki w Łodzi
Współorganizatorzy: Ministerstwo Kultury i Dziedzi Narodowego, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Urząd Miasta Łodzi
Partner: Teatr CHOREA

Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Program dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

 

 

Archiwum

poprzednie aktualności

342165095 1403756510425643 6417655025352848993 n

Koncert "Dzień dobry Pinky Mouse!" w Dąbrowie Górniczej

miejsce i czas
03.06.2023
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej | Koncert

Dzień do­bry! Z okazji Dnia Dziecka za­pra­sza­my na sza­lo­ny kon­cer­t Te­atru CHO­REA dla dzie­ci i do­ro­słych "Dzień Do­bry Pin­ky Mo­use!", we­dług po­my­słu i kon­cep­cji Oli Shayi, w wy­ko­na­niu Pin­ky Mo­use Band, na scenie Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, w ramach cyklu Duża Scena Mały Widz!

tworcze czerwiec23 miesiac

Czerwcowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki

miejsce i czas
02-30.06.2023
Fabryka Sztuki w Łodzi | Warsztat

Za­pra­sza­my do udzia­łu w czerwcowychTwór­czych Warsz­ta­tach w Fa­bry­ce Sztu­ki. Warsz­ta­ty pro­wa­dzo­ne przez świet­nych in­struk­to­rów, prze­zna­czo­ne są dla dzie­ci, mło­dzie­ży, do­ro­słych i ca­łych ro­dzin. Sprawdź­cie har­mo­no­gram, za­no­tuj­cie daty, re­zer­wuj­cie miej­sca i czas.

www FS

Dzień Dziecka na Abramce! / День захисту дітей на Абрамку!

miejsce i czas
01.06.2023
Pasaż Abramowskiego | Projekt

Z okazji Dnia Dziecka Fabryka Sztuki w Łodzi i Teatr CHOREA zapraszają wszystkich chętnych do spędzenia rodzinno-sąsiedzkiego popołudnia w Parku im. Edwarda Abramowskiego / dawnym Pasażu Abramowskiego! / З нагоди Дня захисту дітей Fabryka Sztuki в Лодзі і Театр «CHOREA» запрошує всіх прийняти участь у родинному святі у Parku im. Edwarda Abramowskiego / Pasaż Abramowskiego! текст українською нижче. ↓